جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  مشاهده به عنوانن جدول لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  اجرای تراس، پاسیو و دیوار سبز

  اجرای دیوار سبز

  دیوار سبز یا گرین وال یکی از مجموعه های فضای سبز احداثی در مکانهای داخل آپارتمان، شرکتها و موسسات است که امکان نگهداری گل و گیاه در واحد سطح زمین را ندارند، به عبارت بهتر دیوار سبز یک باغچه عمودیست با چشم انداز فوق العاده که به عنوان عنصری پوشش دهنده بر روی دیوار نصب می شود. علاوه بر تنوع شاسی، کیسه یا گلدان ها به عنوان سازه های نگهدارنده گل و گیاه، انتخاب گیاهان مناسب با توجه به میزان نور، دما و رطوبت قابل استحصال برای این سیستم بسیار حائز اهمیت است، برای سهولت و کارآمدی دیوار سبز نصب سیستم هوشمند آبیاری قطره ایی لازم الاجراست، بدیهی است زهکشی مناسب و فاضلاب در این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است، همچنین نصب سیستم روشنایی مدرن و هوشمند بر زیبایی کار دو چندان می افزاید.
  اجرای تراس، پاسیو و دیوار سبز
  احداث روف گاردن

  احداث روف گاردن

  مواردی که در احداث روف گاردن باید مد نظر قرار داد چیدمان صحیح و کاربردی عناصر آن می باشد. عناصر روف گاردن شامل فضای نشیمن، فضای طبخ و شستشو، پوشش مناسب تاسیسات مستقر در بام، جایگاه آبنما و سیستم آبیاری قطره ایی و نیز سیستم روشنایی مناسب است. نکات مهمی که در کنار انتخاب مناسب متریال و گیاه بایستی به آن توجه داشت سبک بودن سازه ها و مصالح انتخابی و نیز عایق بندی اصولی بستر کار می باشد.
  احداث فضای سبز

  احداث فضای سبز

  ارکان اجرایی یک محوطه فضای سبز شامل عملیات باغبانی نظیر آماده سازی بستر کاشت، تهیه گل و گیاه سالم و ریشه پر، چمن کاری و کاشت گل و گیاه و نیز عملیات معماری محوطه نظیر احداث مسیر های گردشی و پیاده رو ها، احداث دیوارها، پله و رمپ، نصب المانها (پایه روشنایی، نرده، مجسمه و ...)، احداث آبنما، آلاچیق و باربیکیو، احداث روف گاردن و دیوار سبز، سیستم روشنایی و سیستم آبیاری قطره ایی و احداث فضای بازی و ورزشی ... می باشد. احداث فضای سبز نیازمند به کارگیری یک طراحی زیبا و کاربردی است، طراحی مناسب در کنار احداث فنی و تخصصی طرح ارزشهای کار را دوچندان می سازد به عبارت بهتر انتخاب مصالح و متریال مناسب و نیز استحکام سازه‌های به کار گرفته شده همراه با نصب آسان از ویژگیهای تامل برانگیز احداث یک فضای سبز می باشد.