جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  تاج گل

  از تاج گل در مراسم های مختلف استفاده می شود. از جمله مراسم ترحیم و عرض تسلیت تا مراسم های افتتاحیه و عرض تبریک در مناسبت های مختلف و معمولا برای هر کدام از مراسم چه ترحیم و عرض تسلیت و یا افتتاحیه و عرض تبریک از این تاج های مختلف استفاده می شود. (گلهای مختلف، رنگ ها، سایز و ...) هر کدام معنای خاصی دارند. در متن زیر به بررسی معنی تمام گل های مناسب برای تاج ترحیم و تسلیت می پردازیم.

  انواع تاج گل

  •        تاج یک طبقه

  این مدل از پایه چوبی برای قرار دادن گل ها و تمامی گل ها در یک طبقه استفاده می کند. این مدل تنوع کمتری دارد و نسبت به مدل های دیگر ارزانتر است.

  •        تاج دو طبقه

  در این مدل گل ها در دو طبقه قرار گرفته اند که باعث می شود نسبت به نوع قبلی بزرگتر و حجیم تر شوند.

  •        تاج سه طبقه

  این گروه دارای متنوع ترین و گران ترین تاج ها هستند. گل ها در سه دسته با رنگ ها و مدل های گل متفاوت بسته به نوع تاج استفاده می شوند.

  •        تاج ترحیم

  هر گل نماد متفاوتی با معنای خاص دارد و طبق این استاندارد برای ساخت تاج از آنها استفاده می شود. در ایران از گل های رنگی برای ساخت این تاج ترحیم استفاده نمی شود. معمولاً از گلهایی مانند گلایول و معمولاً گلهای سفید یا زرد استفاده می شود.

  •        تاج تبریک و افتتاحیه

  از این تاج گل ها که مدل های زیادی هم دارند برای تبریک عروسی، تولد، افتتاحیه و ... استفاده می شود. معمولا از گل هایی مانند رز، مریم، لیلیوم و آنتوریوم استفاده می شود.

  مزایای خرید تاج ترحیم

  گل تاثیر زیادی در روحیه افراد دارد و با اهدای این تاج ها مناسب در مراسم ترحیم می توانید با اطرافیان متوفی ابراز همدردی کنید و از این طریق از غم و اندوه آن ها بکاهید. این تاج گلها مراسم را نیز تزئین می کنند و می توانند برای مدت طولانی در خاطر بازماندگان بماند.

  جمع بندی

  اگر می خواهید در یک مجلس باشکوه بدرخشید و یکی از کسانی باشید که می خواهند برای دیگران در مجالس تفاوت بزرگی ایجاد کنند، یک تاج گل لوکس بهترین انتخاب برای شماست. همچنین می توانید با صاحب مجلس ابراز همدردی و علاقه کنید و حتی اگر شرایط رفتن به مجلس دعوت شده را ندارید، برای پرکردن صندلی خالی خود از این گلهای زیبا بفرستید.