جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  مشاهده به عنوانن جدول لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
   سم پروپارژیت، 7 بطری یک لیتری

  سم پروپارژیت

  سم پروپارژیت برند رجا شیمی است و یک کنه کش با کارایی بالا از خانواده سولفیت ها و در گروه IRAC=12C می باشد. این سم کنه کش غیر سیستمیک با اثر تماسی و دوام طولانی است که از طریق تنفس هم بر روی حشره تاثیر گذار است. قیمت تک فروشی این محصول 200000 تومان می باشد. در صورت سفارش به تعداد 5 عدد به بالا قیمت آن 230000 تومان خواهد بود.
  از 200,000 تومان
  سم دیازینون 60% امولسیون

  سم دیازینون 60% ، بطری یک لیتری

  دیازینون 60% امولسیون، برند رجا شیمی است و از خانواده ارگانو فسفات و در گروه IRAC=1B قرار می گیرد، این محصول برای مبارزه با طیف وسیعی از آفات باغی و زراعی نظیر انواع شته، شپشک و پسیل مناسب است. قیمت تک فروشی این محصول 370000 تومان می باشد. در صورت سفارش به تعداد 5 عدد به بالا قیمت آن 320000 تومان خواهد بود.
  از 320,000 تومان
  تامین خاک و کود، سم و بذر

  تامین خاک و کود، سم و بذر

  نهاده هایی که در امور باغبانی، کشاورزی و محوطه فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد شامل خاک، کود، پوکه، بذر و سم می باشد. اولین نکته ای که باید در مورد این نهاده ها به آن توجه داشت کیفیت مناسب و عاری بودن از هر گونه آلودگی از جمله تخم و لارو حشرات و آفات و نیز پاتوژن های بیماریست که به معرفی آنها می پردازیم. انواع خاکهای موجود در بازار عبارتند از: خاک زراعی، خاک برگ، کوکوپیت، پیت ماس و انواع کمپوست. کود ها نیز انواع مختلفی دارند از جمله کود دامی و یا شیمیایی. همچنین کودهای شیمیایی بسته به نوع نیاز و کمبود عناصر غذایی در گیاهان به کودهای میکرو و ماکرو تقسیم می‌شوند. بذرها در انواع گلهای زینتی و چمن، سبزیجات و صیفی جات قابل تهیه و خریداری است. سموم شیمیایی دارای طیف وسیعی هستند، برخی علف کش هستند و برخی دیگر آفت کش و قارچکش. توضیحات بیشتر در شرح مطلب.
  تماس برای قیمت