جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  بن سای کریستالی جینسینگ

  این نوع بونسای (فیکوس جینسینگ) به دلیل خاص بودن پایه غده مانند و ظاهر منحصر به فردش جزء یکی از نمونه های پرطرفدار و پر‌فروش موجود در بازار است، البته پایه غده‌ایی شکل این بونسای که جینسینگ نام دارد وارداتی است و در مرحله بعد از ورود در گلخانه‌های مجهز، اقدام به پیوند انواع فیکوس بنجامین روی آن می نمایند. چه بسا قیمت نسبتا بالای این گیاه به دلیل هزینه‌بری آن در مراحل نخستین تولید است. همچنین کاشت بونسای در انواع گلدان‌ها و جام‌های لوکس ارزش آن را دو چندان بالا می‌برد. البته باید این نکته را هم اضافه کنیم که این بونسای (فیکوس جینسینگ) در مقابل سایر بونسای دیگر به دلیل رشد سریع و نگهداری آسان‌تر از کمترین قیمت برخوردار است.
  شناسه کالا: NT114
  782,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: تحویل فردا

  بونسای نمونه‌های کوچک شده و مینیاتوری درختان کهنسال است، که این سبک گیاهان اولین بار در کشورهای آسیای شرقی مانند چین و ژاپن ظهور کرد. بونسای یک اصطلاح مرکب و به شکل بون به معنای سینی و سای به معنای کاشتن است. همانطور که از نام بونسای بر می آید رویاندن درختان تنومند در داخل سینی های با عمق کم و هرس و فرم دهی آنها در طی چندین سال درختچه های زیبا و حیرت انگیزی خلق می کند که امروزه به عنوان یکی از هنرهای تخصصی و پر سود محسوب می شود. درختان کهنسال و غول پیکر در طبیعت شاید به ارتفاع ۱۰ متر هم دیده شوند و هنر تولید بونسای در این است که این درختان را در قالب گیاهان مینیاتوری و کوچک شده در داخل آپارتمان نگهداری کرد و از منظره چهار فصل آن لذت برد. اغلب درختان و درختچه‌ها امکان تولید بونسای دارند اما سرعت رشد بالا، مقاومت بالا در تحمل استرس و هرس‌پذیری بالا از مولفه‌های درختان برای تولید بونسای است. بدیهی است برای تولید یک بونسای لوکس و با ارزش شاید لازم است سالها برای آن وقت صرف نمود. از درختان و درختچه هایی که می توان بونسای تولید کرد پسته، افرا، شفلرا، فیکوس و غیره می‌باشد. 

  بونسای (فیکوس جینسینگ) به دلیل پایه غده مانند و ظاهر منحصر به فردش جزء یکی از نمونه های پرطرفدار و پر‌فروش موجود در بازار است، البته پایه غده‌ایی شکل این بن‌سای که جینسینگ نام دارد وارداتی است و در مرحله بعد از ورود در گلخانه‌های مجهز، اقدام به پیوند انواع فیکوس بنجامین روی آن می نمایند.

  این گیاه برای نگهداری در داخل آپارتمان و به صورت تک محوری برای مزین کردن انواع میز و دکور و حتی اپن آشپزخانه مناسب است. توجه داشته باشید بونسای جینسینگ نیاز به نور غیر مستقیم خورشید، دمای مناسب بین ۱۵ تا ۳۰ درجه و آبیاری به نحوی که بین دو مرحله آبیاری سطح خاک کاملا خشک شود دارد. در مناطق خشک برای شادابی بیشتر گیاه و تامین رطوبت کافی سطح برگ‌ها را دو بار در روز با اسپری آبپاشی کنید. همچین در فصل رشد هر دو هفته یکبار با کود‌های NKP گیاه را تغذیه کنید.

  مشخصات محصول
  جنس گلدانشیشه ای
  ابعاد حدودیارتفاع 40 سانتی متر, قطر 30 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *