جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  تراریوم عروس آفتابگردان

  تراریوم عروس آفتابگردان یکی از زیباترین انواع تراریوم گلهای شاخه بریده است، ترکیب گلهای آفتابگردان زینتی و داوودی مینیاتوری با تزئین برگهای کاج مطبق و دیگر برگهای زینتی در داخل محفظه شیشه‌ایی علاوه بر دوام گلها و طراوت و شادابی آنها منظره چشم نوازی را به نمایش می‌گذارد. همانطور که اشاره شد در تراریوم عروس دوام و طراوت گلها به دلیل اکوسیستم بسته‌ایی که در تراریوم شکل می‌گیرد بسیار بیشتر از گلهای شاخه بریده بکار رفته در دسته گل و سبد های گل است. این تراریوم مناسب برای کلیه مناسبت‌هاست و مشتریان محترم می توانند بر اساس نوع مناسبت، رنگ و نوع گلهای دلخواه خود را انتخاب نمایند.
  کد محصول: NT113
  300,000 تومان
  i h
  Ship to
  *
  *
  Shipping Method
  نام
  تاریخ تحویل
  قیمت
  هیچ گزینه حمل و نقلی انتخاب نشده است

  از ویژگیهای تاثیر گذار تراریوم عروس برای انتخاب به عنوان یک هدیه مناسبتی حمل آسان آن است بدون آنکه کمترین آثار تخریب در گلها و چیدمان آنها در اثر حمل بوجود آید.، همچنین محفظه شیشه ایی شفاف و مدور امکان دید وسیع را فراهم می کند، و در شرایطی که روی میز پذیرایی قرار داده شود از همه جهات دید زیبا و مناسب خواهد داشت. گلهای شاخه بریده در طول زمان به دلیل افول و اضمهلال دچار بوی نامطبوع می شود اما در تراریوم عروس به دلیل بسته بودن محفظه شیشه ایی علاوه بر دوام و ماندگاری بالای گلها، در طول مدت زمان نگهداری، استشمام بوی نامطبوع به حداقل میزان کاهش می یابد.

  میزان رطوبت کافی در داخل تراریوم به شادابی گلهای داخل آن کمک می کند این رطوبت و خیسی مازاد به وسیله بستر لیکای به کار رفته در کف محفظه جذب می شود و در شرایط خشکی هوا دوباره به صورت بخار آزاد شده و گلها را از استرس ناشی از کمبود رطوبت و خشکی هوا محافظت می کند، بنابراین علاوه بر اینکه نیازی به آبپاشی گلها نیست فضای اطراف تراریوم نیز همیشه خشک و تمیز است.

  این تراریوم مناسب برای کلیه مناسبت‌ها، میهمانی ها، جشن ها، روز سالگرد و سالروز عقد و ازدواج است. بنابراین شاید لازم باشد رنگ و نوع گلهای به کار رفته متناسب با نوع مناسبت تغییر نماید، لذا جهت رفاه حال مشتریان محترم امکان انتخاب گلهای تراریوم بر اساس رنگ و نوع گلها فراهم است در این صورت پس از محاسبه و اعلام اختلاف قیمت پروسه ثبت سفارش تکمیل خواهد شد، دقت فرمایید حتما جهت ثبت سفارش به فاصله یک روز مانده به زمان برگزاری اقدام نمایید.

  مشخصات محصولات
  جنسشیشه ای
  ابعادارتفاع 48 سانتی متر
  ابعادقطر 20 سانتی متر
  0.0 0
  نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *