جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  بازگشت به همه

  تراریوم پتوس

  تراریوم پتوس

  آشنایی با تراریوم های پتوس

  یکی از گیاهانی که می توان در تراریوم ها کاشت، پتوس می باشد. با کاشت پتوس در گلدان های شیشه ای و استفاده از آن به عنوان انواع تراریوم های پتوس، رشد آن ها محدود تر می شود. نکات مهم هنگام درست کردن این تراریوم رعایت لایه بندی خاک های کف گلدان شیشه ای می باشد. در قسمت کف گلدان باید ماسه ریخته شود که باید به ارتفاع حدود ۵سانتیمتر باشد. سپس روی آن حدود یک قاشق زغال ریخته می‌شود. استفاده از زغال باعث مقاومت و محافظت پتوس در برابر انواع بیماری های قارچی گیاهان می شود.

  ویژگی های تراریوم پتوس

  تراریوم های پتوس ازجمله تراریوم های شیک و زیبا به شمار می روند که به واسطه برگ های سبز و ابلق گیاه پتوس جذابیت بسیار زیادی برای همه افراد دارد. ویژگی های مثبت تراریوم کاکتوس می توان به نگهداری آسان آنها اشاره کرد این تراریوم ها برای مدت زمان بسیار طولانی به جز گیاه پتوس هستند و در طی نمودن پتوس کاشته شده بسیار شاداب و باطراوت خواهد بود.

  تراریوم های پتوس مناسب چه مکان هایی هستند؟

  تمام افرادی که علاقه مند به نگهداری از گیاهان آپارتمانی هستند می توانند از تراریوم های پتوس استفاده کنند. با توجه به شرایط نگهداری آسان، این نوع از تراریوم ها می توان آن ها را در فضای منزل و محیط های اداری نگهداری کرد. همچنین تراریوم های پتوس می توانند یکی از گزینه‌ های اصلی برای هدیه دادن به افراد و مناسبت های مختلف به ویژگی مناسبات اداری و رسمی باشند.

  قیمت خرید تراریوم های پتوس

  قیمت تراریوم پتوس در بازار و گلفروشی های آنلاین متفاوت می باشد. از جمله فاکتور های تاثیر گذار در قیمت، کیفیت گلدان شیشه ای سرباز است. کیفیت گلدان های شیشه ای متغیر است و دارای چندین سطح کیفی می باشد. نمونه های درجه یک فاقد حباب هستند و از شفافیت بیشتری برخوردار می باشند که طبیعتا با توجه به کیفیت بالاتر، از قیمت بیشتری هم برخوردار می باشند. امروزه تنوع ظاهری گلدان های شیشه ای مناسب تراریوم هم زیاد است و هر کدام قیمت های متفاوتی دارند. در تزیین تراریوم ها همچنین از انواع سنگ های تزئینی استفاده می شود. کسانی که قصد خرید انواع تراریوم های پتوس را دارند متناسب با هزینه می توانند به گل فروشی های آنلاین یا حضوری سفارش دهند.

  سخن پایانی

  پتوس ها از جمله پرطرفدارترین گل های آپارتمانی هستند که نگهداری از آن ها بسیار آسان است. امروزه تراریوم پتوس هم بخاطر زیبایی و جلوه بیشتر بسیار محبوب می باشد و امکان خرید از طریق گلفروشی های آنلاین و حضوری وجود دارد.

  این گیاهان بسیار آسان است. همچنین داشتن این گیاه در قالب تراریوم پتوس از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد.

  نظرات
  درج نظر بستن