جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  مشاهده به عنوانن جدول لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  بلور گل رز قرمز
  تراریوم رز بلوری
  گل رز آبی شیشه ای
  گل رز قرمز شیشه ای
  تراریوم گل رز قرمز
  تراریوم گل رز
  تراریوم رز مدیوم
  تراریوم رز
  رز جاویدان هفت رنگ

  رز جاودان هفت رنگ

  گل رز جاودان یکی از انواع هدایای زیبا و نفیسی است که در مناسبت‌های گوناگون برای ابراز عشق و محبت به عزیزان مورد توجه قرار می‌گیرد، رز جاودان با توجه به ماندگاری بالا که در شرایط مطلوب می‌توان بیش از 3 سال از آن نگهداری کرد، در رنگ‌های متنوع و باکس‌های دکوری زیبا موجود است که از آن به عنوان نماد عشق به عزیزان و در قالب یک هدیه نفیس در مناسبت‌ها استفاده می‌شود. در چنین رز‌هایی لطافت و طراوت گل همانند یک گل رز طبیعی حفظ می‌شود و ماندگاری طولانی مدت آن به دلیل فرایند مومیایی است که روی آن انجام می‌پذیرد.
  540,000 تومان
  تراریوم عروس آفتابگردان

  تراریوم عروس آفتابگردان

  تراریوم عروس آفتابگردان یکی از زیباترین انواع تراریوم گلهای شاخه بریده است، ترکیب گلهای آفتابگردان زینتی و داوودی مینیاتوری با تزئین برگهای کاج مطبق و دیگر برگهای زینتی در داخل محفظه شیشه‌ایی علاوه بر دوام گلها و طراوت و شادابی آنها منظره چشم نوازی را به نمایش می‌گذارد. همانطور که اشاره شد در تراریوم عروس دوام و طراوت گلها به دلیل اکوسیستم بسته‌ایی که در تراریوم شکل می‌گیرد بسیار بیشتر از گلهای شاخه بریده بکار رفته در دسته گل و سبد های گل است. این تراریوم مناسب برای کلیه مناسبت‌هاست و مشتریان محترم می توانند بر اساس نوع مناسبت، رنگ و نوع گلهای دلخواه خود را انتخاب نمایند.
  455,000 تومان

  تراریوم گل

  تراریوم گل ظروف شفاف و سربسته (شیشه ای یا پلاستیکی) می باشند که می توانند مجموعه خاصی از ریزگیاهان سازگار را پرورش دهند. تراریوم گل در واقع مانند گلخانه هستند، اما در مقیاس مینیاتوری می باشد. دو نوع تراریوم بسته و باز وجود دارد. تراریوم های بسته دارای درپوش هستند اما تراریوم های باز درپوش ندارند. بی ربط نیست که تراریوم را به عنوان یک اکوسیستم خودکفا تعریف کنیم. گیاهان و خاک موجود در تراریوم بخار آب تولید می کنند. این بخار بر روی دیواره های داخلی محفظه می نشیند و به داخل خاک می چکد و توسط ریشه گیاه جذب می شود. هنگامی که این چرخه تکرار می شود، گیاهان و خاک به طور خودکار تغذیه می شوند. چگونه اکسیژن گیاهی در تراریوم بسته تامین می شود؟ گفتیم که محفظه تراریوم باید شفاف باشد. علتش هم این دلیل است که نور خورشید برای تحریک فرآیند فتوسنتز گیاه باید از دیواره های محفظه عبور کند. با فتوسنتز، دی اکسید کربن به اکسیژن تبدیل می شود و تراریوم قادر است نفس بکشد. به همین دلیل است که تراریوم ها به توجه زیادی نیاز ندارند و می توانند سال ها دوام بیاورند.

  گیاهان مناسب برای تراریوم

  گیاهان پهن برگ مانند بگونیا، بنفشه آفریقایی، بروملیا، پوتوس، پپرومیا، پیله آ، پرسیاوشان، سرخس، سانسوریا، انواع عشقه، فیتونیا، کروتون، نیدولاریوم، مارانتا، فیکوس و گونه هایی از اریکا باید با توجه به ابعاد تراریوم انتخاب شوند و همچنین آن ها برای کاشت در تراریوم بسیار مناسب هستند.

  موارد مهم هنگام خرید یا کاشت تراریوم گل

  •        خرید یا کاشت گیاه در هر یک از این دو مدل کاملا سلیقه ای و دلخواه است اما هر کدام ویژگی ها و نکات مهمی دارند. به طور خلاصه توضیح می دهم:
  •        گیاهانی که در تراریوم های بسته کاشته می شوند باید از بین گیاهانی انتخاب شوند که به رطوبت بالا نیاز دارند.
  •        گیاهان گوشتی و کاکتوس ها در ظروف باز و بدون درب بهترین رشد را دارند.
  •        گیاهان بشقابی یا مدل های باز کمتر مستعد ابتلا به بیماری هستند.
  •        در مدل باز، دیواره های ظرف یکسام یا کوتاهتر از گیاهان است، بنابراین تقریباً به طور کامل در معرض فضا و محیط بیرونی هستند.
  •        ارتفاع ظروف مدل باز باید برابر یا بیشتر از ارتفاع گیاه کاشته شده باشد.

  کلام آخر

  تراریوم گل، گلخانه ای کوچک و زیبا در فضایی شیشه ای است که در آن چندین مدل گل و گیاه طبیعی قرار داده شده است تا طراوت و شادابی را که گیاهان به خانه ها و مکان ها می آورند، ارائه دهند. تراریوم ها نیاز به نگهداری زیادی ندارند و در عین حال دائما طراوت و تازگی را برای شما به ارمغان می آورند.

  فیلتر Close
  کمترین: 230,000 تومان بیشترین: 540,000 تومان
  ريال230000 ريال540000