جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  مشاهده به عنوانن جدول لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  تامین گیاهان آپارتمانی

  تامین گیاهان آپارتمانی

  به طور حتم تهیه گل و گیاه مناسب، پایدار و بادوام دغدغه بسیاری از عزیزان است، چه آنهایی که در مسند طراحی و اجرای فضای سبز مشغول فعالیت هستند و چه دوستانی که قصد ایجاد و یا احیا و بازسازی فضای داخلی و لابی، پاسیو و یا تراس منزل خود را دارند. موسسه تولیدی گل و گیاه آپارتمانی توسکالند این امکان را برای عزیزان و علاقه مندان به تهیه گیاهان سلامت، پایدار و بادوام فراهم نموده تا علاوه بر ارائه خدمات طراحی مناسب فضای داخلی و حمل و نقل مطمئن و سریع، گیاهانی را عرضه کند که عاری از آفات و امراض بوده و تراکم بالای ریشه آن (ریشه پرس) متضمن پایداری و دوام گیاهان باشد.
  سیستم آبیاری قطره ایی

  سیستم آبیاری قطره ایی

  امروزه در راستای ارتقای تکنولوژی سرعت و رفاه جزء جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما شده است، ردپای این پیشرفت تکنولوژی در امور زراعی و باغی و حتی فضاهای کوچک خانه ما و در شرایطی که غرق در امور روزمره با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم نمایانگر و غیرقابل انکار است. مزیت استفاده از سیستم آبیاری قطره‌ای و هوشمند علاوه بر سهولت و سادگی در امر آبیاری گیاهان زینتی، زراعی و باغی با هر تعداد و متراژی، سبب رشد و نمو کمی و کیفی گیاهان به دلیل آبیاری با دبی پایین اما در مدت زمان بیشتر و نیز در دورهای منظم خواهد شد. ارزش این روش آبیاری زمانی دو چندان می‌شود که بدون نگرانی از بابت فراموش شدن آبیاری گیاهان منزل و یا ویلای خود در طول روز به امور دیگر پرداخته و یا برنامه های سفرمان را تنظیم می کنیم در حالی که از رشد و نمو گیاهان خود کمال لذت را می بریم.
  تامین خاک و کود، سم و بذر

  تامین خاک و کود، سم و بذر

  نهاده هایی که در امور باغبانی، کشاورزی و محوطه فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد شامل خاک، کود، پوکه، بذر و سم می باشد. اولین نکته ای که باید در مورد این نهاده ها به آن توجه داشت کیفیت مناسب و عاری بودن از هر گونه آلودگی از جمله تخم و لارو حشرات و آفات و نیز پاتوژن های بیماریست که به معرفی آنها می پردازیم. انواع خاکهای موجود در بازار عبارتند از: خاک زراعی، خاک برگ، کوکوپیت، پیت ماس و انواع کمپوست. کود ها نیز انواع مختلفی دارند از جمله کود دامی و یا شیمیایی. همچنین کودهای شیمیایی بسته به نوع نیاز و کمبود عناصر غذایی در گیاهان به کودهای میکرو و ماکرو تقسیم می‌شوند. بذرها در انواع گلهای زینتی و چمن، سبزیجات و صیفی جات قابل تهیه و خریداری است. سموم شیمیایی دارای طیف وسیعی هستند، برخی علف کش هستند و برخی دیگر آفت کش و قارچکش. توضیحات بیشتر در شرح مطلب.
  سرویس نگهداری فضای سبز

  سرویس نگهداری فضای سبز

  سرویس نگهداری فضای سبز می تواند در هر ابعاد و مساحتی صورت گیرد. خدمات نگهداری فضای سبز شامل کلیه عملیات اصلاح و تقویت خاک، حذف علف های هرز، هرس فرم درختان و درختچه های زینتی، حذف پاجوش ها و تنه جوش ها، غنچه گیری گلهای زینتی، تنک کردن درختان میوه، توکش کردن پرچین ها، مبارزه با آفات و بیماری ها، حفظ و نگهداری چمن و گیاهان پوششی، آبیاری و تامین رطوبت، تامین نور مناسب محیط است که برای انواع گیاهان آپارتمانی و تراس، روف گاردن، فضای سبز حیاط و ویلا، ادارات و سازمان ها و یا درختان یک باغ در طول سال انجام می شود. برای اجرای دقیق و کامل این عملیات نیاز به یک برنامه زمانی مناسب در طول سال است. بدیهی است زمانبندی و اجرای کامل و تخصصی این عملیات نیازمند استفاده از دانش و تجربه مهندسین ارشد حوزه کشاورزی و باغبانی است بدین ترتیب روزانه بر کیفیت و کمیت فضای سبز دوچندان می افزایید به نحوی که منجر به ایجاد یک فضای سبز زیبا، چشم نواز، پویا و مانگار خواهد شد.
  تامین گل و گیاه

  تامین گل و گیاه بیرونی

  به طور حتم تهیه گل و گیاه مناسب، پایدار و بادوام دغدغه بسیاری از عزیزان است، چه آنهایی که در مسند طراحی و اجرای فضای سبز مشغول فعالیت هستند و چه دوستانی که قصد ایجاد و یا احیا و بازسازی فضای سبز ویلا، باغ و یا منزل خود را دارند. موسسه تولیدی گل و گیاه، نهال و درختچه های زینتی توسکالند این امکان را برای عزیزان و علاقه مندان به تهیه گیاهان سلامت، پایدار و بادوام فراهم نموده تا علاوه بر ارائه خدمات طراحی مناسب محوطه و حمل و نقل مطمئن و سریع، گیاهانی را عرضه کند که عاری از آفات و امراض بوده و تراکم بالای ریشه آن (ریشه پرس) متضمن پایداری و دوام گیاهان باشد.
  اجرای تراس، پاسیو و دیوار سبز

  اجرای دیوار سبز

  دیوار سبز یا گرین وال یکی از مجموعه های فضای سبز احداثی در مکانهای داخل آپارتمان، شرکتها و موسسات است که امکان نگهداری گل و گیاه در واحد سطح زمین را ندارند، به عبارت بهتر دیوار سبز یک باغچه عمودیست با چشم انداز فوق العاده که به عنوان عنصری پوشش دهنده بر روی دیوار نصب می شود. علاوه بر تنوع شاسی، کیسه یا گلدان ها به عنوان سازه های نگهدارنده گل و گیاه، انتخاب گیاهان مناسب با توجه به میزان نور، دما و رطوبت قابل استحصال برای این سیستم بسیار حائز اهمیت است، برای سهولت و کارآمدی دیوار سبز نصب سیستم هوشمند آبیاری قطره ایی لازم الاجراست، بدیهی است زهکشی مناسب و فاضلاب در این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است، همچنین نصب سیستم روشنایی مدرن و هوشمند بر زیبایی کار دو چندان می افزاید.
  اجرای تراس، پاسیو و دیوار سبز
  احداث روف گاردن

  احداث روف گاردن

  مواردی که در احداث روف گاردن باید مد نظر قرار داد چیدمان صحیح و کاربردی عناصر آن می باشد. عناصر روف گاردن شامل فضای نشیمن، فضای طبخ و شستشو، پوشش مناسب تاسیسات مستقر در بام، جایگاه آبنما و سیستم آبیاری قطره ایی و نیز سیستم روشنایی مناسب است. نکات مهمی که در کنار انتخاب مناسب متریال و گیاه بایستی به آن توجه داشت سبک بودن سازه ها و مصالح انتخابی و نیز عایق بندی اصولی بستر کار می باشد.
  احداث فضای سبز

  احداث فضای سبز

  ارکان اجرایی یک محوطه فضای سبز شامل عملیات باغبانی نظیر آماده سازی بستر کاشت، تهیه گل و گیاه سالم و ریشه پر، چمن کاری و کاشت گل و گیاه و نیز عملیات معماری محوطه نظیر احداث مسیر های گردشی و پیاده رو ها، احداث دیوارها، پله و رمپ، نصب المانها (پایه روشنایی، نرده، مجسمه و ...)، احداث آبنما، آلاچیق و باربیکیو، احداث روف گاردن و دیوار سبز، سیستم روشنایی و سیستم آبیاری قطره ایی و احداث فضای بازی و ورزشی ... می باشد. احداث فضای سبز نیازمند به کارگیری یک طراحی زیبا و کاربردی است، طراحی مناسب در کنار احداث فنی و تخصصی طرح ارزشهای کار را دوچندان می سازد به عبارت بهتر انتخاب مصالح و متریال مناسب و نیز استحکام سازه‌های به کار گرفته شده همراه با نصب آسان از ویژگیهای تامل برانگیز احداث یک فضای سبز می باشد.
  طراحی روف گاردن

  طراحی روف گاردن

  بام سبز یا روف گاردن در فرهنگ آپارتمان نشینی و بلند مرتبه سازی جایگاه ویژه ایی دارد به نحوی که به عنوان یک فضای پرت و بلااستفاده می تواند جایگزین مناسبی برای حیاط خانه های قدیمی باشد. باید در نظر داشت طراحی تخصصی روف گاردن جزو موارد ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار است به طور که علاوه بر در نظر داشتن مواردی از قبیل استفاده از سازه ها و متریال های سبک، زهکش مناسب، عایق بندی دقیق و اصولی به زیبایی و کمال طرح و منبطق بودن آن با فضای محدود در اختیا ر و نیز رفع نیازهای رفاهی کاربران توجه ویژه ایی دارد.