جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  دسته گل رز

  دسته گل رز کاملا تازه و شاداب، شامل 5 شاخه گل رز قرمز، صورتی و سفید و یا تک رنگ بنا به سفارش عزیزان. تضمین کیفیت گلهای ارسالی و زمان تحویل آن درب منزل در موعد مقرر از اولویت های اصلی توسکالند است. انتخاب نوع و رنگ گل بسته به فصل و تعداد آن طی تماس و ثبت سفارش ویژه امکانپذیر است.
  شناسه کالا: GS153
  470,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: تحویل فردا

  اگرچه گل‌های شاخه بریده به عنوان یک هدیه ارزشمند و نمادین برای مناسبت‌ها محسوب می شوند اما انتخاب نامناسب آنها نیز می‌تواند پیامی‌های ناخوشایندی را به مخاطبانمان مخابره نماید. از مولفه‌های انتخاب دسته گل، انتخاب نوع گل مناسب و منطبق با نوع مراسم است. شکل و ابعاد گل، رنگ آن، نحوه چیدمان، انتخاب تعداد و پارامتر معطر بودن گل از جمله فاکتورهایی است که بنا بر نوع مناسبت و یا مراسمی که در آن شرکت داریم تاثیر گذار بوده و بایستی به آن دقت داشت، سئوالاتی از قبیل: آیا تعداد گل زوج باشد یا فرد؟ و یا برای مجلس خوستگاری، عروسی، ابراز علاقه و عشق، عرض تسلیت از چه ترکیب رنگ گل انتخاب شود؟ و یا ارسال گل با توجه به نوع مناسبت در قالب چه چیدمانی از نوع تک شاخه، سبد گل، دسته گل و تاج گل صورت گیرد؟ همه و همه از جمله سئوالاتی است که در حین خرید گل و اهدا آن با آن روبرو هستیم.

  باید توجه داشت زمانی که قصد داریم گلی را برای هدیه دادن به پدر و مادر خود در مناسبت‌هایی نظیر روز پدر و یا مادر انتخاب کنیم، قصد و منظورمان انتقال پیام قدردانی و عشق ما به آن‌هاست، پس نیازی به انتخاب سبد گل مجلل نیست و تقدیم یک یا چند شاخه گل ساده ترجیحاً گل مورد علاقه آنها، به بهترین شکل ممکن بیان کننده احساسات ما به آنها است. از طرف دیگر برای ادای احترام و یا عرض تبریک به مناسبت کسب موفقیت به مدیر و یا همکار، انتخاب یک دسته گل رز قرمز به عنوان هدیه کوته نظری و بیجاست، در این حالت باید به فکر انتخاب سبد گل وزین با حالت رسمی تر باشیم.

  در شرایطی که هدف از هدیه دادن گل ابراز محبت و علاقه به دوست صمیمی و یا همسر باشد، باید توجه داشت نیازی به انتخاب یک سبد گل گران قیمت با تجملات زیاد نیست، اما سادگی بیش از حد هم شاید برای مخاطبتان نشانی از بی توجهی باشد بنابراین انتخاب یک دسته گل زیبا از گل های رز صورتی و قرمز به همراه ترکیبی از گل های مورد علاقه او می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

  مشخصات محصول
  ابعاد حدودیقطر 40 سانتی متر, ارتفاع 51 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *