جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  زاموفیلیا با گلدان فلزی الوان

  گیاه زامیفولیا با نام علمی zamioculcas zamiifolia به راحتی قابل پرورش و نگهداری در داخل آپارتمان است، دارای برگهای کوچک براق روی ساقه ها است و در داخل خانه تا 70 سانتی متر رشد می کنند. یک گیاه ریزوم دار و کند رشد است البته سرعت رشد آن به میزان نور خورشید گیاه بستگی دارد (اجازه ندهید گیاه در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد). با این حال مراحل رشد و نمو آن در محیط خانه واقعاً لذت بخش است. این گیاه مقاوم است و شرایط مختلف نظیر نور کم، نور شدید و سطوح مختلف آبیاری را تحمل می کند.
  شناسه کالا: NA117
  644,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد

  گیاه زامیفولیا به راحتی قابل پرورش و نگهداری در داخل آپارتمان است، دارای برگهای کوچک براق روی ساقه ها است و در داخل خانه تا 70 سانتی متر رشد می کنند. یک گیاه ریزوم دار و کند رشد است البته سرعت رشد آن به میزان نور خورشید گیاه بستگی دارد. با این حال مراحل رشد و نمو آن در محیط خانه واقعاً لذت بخش است. این گیاه مقاوم است و شرایط مختلف نظیر نور کم، نور شدید و سطوح مختلف آبیاری را تحمل می کند.

  محصول انتخابی در داخل گلدان فلزی دسته دار در رنگهای متنوع با قطر 17 در 19 سانتی متر در نظر گرفته شده است، بنابراین دوستداران این گیاه زیبا و مدرن با توجه به دکوراسیون منزل خود می توانند رنگ دلخواه گلدان را سفارش دهند.

  نیازها

  نور: مکان پرنور برای گیاه مناسب است اما با نور کم هم رشد می کند، بهتر است از قراردادن آن در معرض تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.

  دما: دمای متوسط و مطلوب برای رشد و نمو گیاه تقریباً 15-24 درجه سانتیگراد است و دماهای  کمتر از 8 درجه سانتیگراد برای آن مناسب نیست.

  رطوبت هوا: همچنین رطوبت نسبی برای این گیاه مطلوب است اگر سیستم گرمایش مصنوعی در خانه یا محل کار کاملاً خشک باشد، بهتر است به طرق مختلف رطوبت هوا را افزایش دهید.

  آبیاری: اجازه دهید بین دو نوبت آبیاری سطح فوقانی خاک کاملا خشک شود. بهتر است آبیاری این گیاه به نحوی انجام شود که آب در زیرگلدانی جمع نشود.

   خاک: خاکی مناسب رشد این گیاه است که از زهکش خوب برخوردار باشد برای این منظور خاک بایستی حاوی مقادیر زیادی پرلیت یا ماسه باشد.

  تغییر گلدان: بهتر است خاک گلدان این گیاه را یک بار در سال در ابتدای بهار مخصوصاً در 3 - 5 سال اول و تعویض کنیم.

  تکثیر گیاه: تکثیر این گیاه با تقسیم ریزوم ها یا قلمه گیری از برگ امکان پذیر است.

  تقویت و کود دهی: در طول فصل رشد (بهار و تابستان) ماهی یکبار با یک کود مایع ماکرو (20-20-20) تغذیه کنید.

  مشخصات محصول
  جنس گلدانفلزی
  رنگ گلدانصورتی
  ابعاد حدودیقطر 17 سانتی متر, ارتفاع 68 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *