جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  سانسوریا کامپکت، گلدان سفالی طرح ساحل

  گیاه سانسوریا با نام علمی Sansevieria trifasciata از خانواده مارچوبه Asparagacea (همچنین به عنوان گیاه مارر شناخته می شود) یکی از محبوب ترین و مقاوم ترین گونه های گیاهان خانگی است. در مورفولوژی این گیاه برگها سفت نواری که بسته به نوع مختلف با بلندی ۲۰ سانتی متر تا یک متر طول به رنگ سبز هستند، در حالی که گونه ای که معمولاً به عنوان گیاه شناخته می شود به طور معمول دارای حاشیه زرد است. ریشه تولید ریزوم می کنند و از گیاهان تصفیه کننده هوا هستند.
  شناسه کالا: NA73
  *
  246,100 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد

  نیازها:

  نور: گیاهان سانسوریا شرایطی که در آن نور غیر مستقیم اما ثابت و با کمی آفتاب باشد را ترجیح می دهند. آنها می توانند با شرایط کامل آفتاب هم سازگار شوند و همچنین در شرایط کاملا تاریک زنده بمانند.

  دما و رطوبت هوا: Sansevieria شرایط گرم را ترجیح می دهد و اگر در معرض دمای زیر 10 درجه سانتی گراد قرار بگیرد، رنج خواهد برد. گیاه را در محلی قرار دهید که در برابر جریان باد محافظت شود. محدوده دما بین 22 تا 32 درجه بهترین است.

  آبیاری: بگذارید خاک بین دو آبیاری خشک شود. در طول زمستان، آبیاری را به ماهانه یا هر زمان که خاک در اثر لمس خشک شود، کاهش دهید. آب زیاد می تواند گیاه را از بین ببرد.

   خاک: گیاهان Sansevieria مخلوط خاک گلدان سبک با زهکش بالا را ترجیح می دهند. این گیاه در خاکهای شنی عملکرد خوبی خواهد داشت. یک گلدان خاک شن مقدار کمی پیت به آن اضافه کنید، خاک گلدان کاکتوس همه منظوره انتخاب خوبی است.

  تغییر گلدان و تکثیر گیاه: هنگام انتخاب گلدان، یک ماده محکم انتخاب کنید زیرا ریشه های قوی می توانند گلدان های ضعیف را به راحتی ترک بزنند و بشکنند. Sansevieria به طور کلی رشد کندی دارند و به ندرت نیاز به تعویض گلدان دارند ، اما اگر به آنها نور کافی داده شود، ممکن است به سرعت رشد کنند و نیاز به تعویض گلدان یا تقسیم سالانه داشته باشند. خاک گلدان این گیاهان را در بهار دوباره تخلیه کنید. هنگام بارگیری مجدد، همیشه از خاک گلدان تازه استفاده کنید.

  تقویت و کود دهی: با کود ملایم کاکتوس در طول فصل رشد به صورت محلول مایعNKP  (کود 10-10-10) تغذیه شود، در زمستان کود ندهید.

   

  مشخصات محصول
  رنگ گلدانآبی, سبز, کرم
  جنس گلدانسفالی
  ابعاد حدودیقطر 13 سانتی متر, ارتفاع 26 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *