جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  بازگشت به همه

  طراحی فضای سبک مینیمال

  سبک مینیمال هم در معرفی انواع سبک های جدید فضای سبز حرفی برای گفتن دارد. این سبک به این شکل است که شما از کمترین المان بیشترین استفاده را داشته باشید. نکته ای که وجود دارد این است که چندان استفاده و کاربرد گیاه مدنظر قرار نمیگیرد و عمدتاً عناصر مصنوعی به چشم می آیند که این عناصر می توانند شیشه و یا حتی استیل باشند.

  به هیچ عنوان تنوع رنگی در این سبک فضای سبز به چشم نمی آید؛ چراکه جنبه تجملاتی به خود می گیرد. در این سبک می توان پایه اصلی را چمن معرفی کرد که البته منظور ما چمنی مرتب و کمی کوتاه است. بسیاری فرصت کافی برای رسیدگی به چمن طبیعی را ندارند و به همین علت میتوان گفت خرید و استفاده از چمن مصنوعی نیز یک راهکار هوشمندانه است.

  سبک مینیمال به گونه ای است که شما با حداقل ترین پوشش گیاهی رو به رو می شوید که عمدتاً 3 گونه گیاه می تواند در این سبک کافی باشد. علاوه بر زیبایی هرچه بیشتر فضای سبز شما را با رسیدگی و نگهداری بدون دغدغه تری مواجه می کند. شاید بدانید که در سبک مینیمال فضای سبز عمدتاً از شمشاد استقبال بیشتری به عمل می آید، به این دلیل که شمشاد همیشه شاخ و برگ سبزی دارد و می تواند در طول سال ظاهری آراسته را به نمایش بگذارد.

  نظرات
  درج نظر بستن