جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  فیلودندرون برکین گلدان سفالی

  گیاه فیلودندرون برکین یکی از زیبا ترن گونه های فیلودندرون می باشد با نوار های ظریف روی برگ های آن ، زیبایی دو چندانی به آن بخشیده است. از آنجایی که این گیاه به نور کمی احتیاج دارد از این رو می توان برای قرار گیری در کنار سالن و یا اتاق نشمین استفاده کرد. گیاه برکین گیاهی لوکس محسوب می شود و می توان آن به عنوان یک هدیه عالی برای عزیزانتان تهیه کنید.
  شناسه کالا: BP101
  790,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: 1 تا 2 روز

  خانواده فیلودندرون (Philodendron) گونه های بسیاری دارد، اما گیاه فیلودندرون برکین شاید برجسته ترین گونه از این خانواده باشد.

  این گیاه فوق العاده زیبا را می توان فوراً با نوار های ظریف رنگ روشن روی برگ های سبز تیره اش که گویی با دست یک هنرمند خلاق نقاشی شده است ، تشخیص داد. 

  برگ های تازه متولد شده در بالای گیاه داری طیف رنگی روشن تر نسبت به برگ های قدیمی تر دارند که این تضاد در طیف رنگ نیز زیبایی مضاعفی به گیاه می بخشد و سبب عرضه زیبایی خیره کننده ای به فضای خانه شما می شود.

  مانند تمام فیلودندرون ها ، برکین نیز به نور زیادی نیاز دارد، اما ترجیح می دهد از تابش مستقیم آفتاب اجتناب کند. این گیاه آهسته اما پیوسته رشد می کند، و اگر محیط زندگی مناسب در اختیار گیاه قرار گیرد در یک دوره زمانی نسبتا طولانی رشد خوبی می کند.

  نکته بسیار مهم در مراقبت و نگهداری از گیاه فیلودندرون برکین حفظ روطوبت خاک گلدان است اما نباید بیش از حد آبیاری شود ، گیاه برکین دارای ریشه های ظریفی است که نباید بیش از حد در آب بمانند.

  مشخصات محصول
  رنگ گلدانسفید
  جنس گلدانسفالی
  ابعاد حدودیارتفاع 26 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *