جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  مشاهده به عنوانن جدول لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  گل حنا
  گل شمعدانی

  گل شمعدانی

  شمعدانی یک گیاه محبوب برای بالکن و حیاط است. شمعدانی از جمله گیاهانی است که تعداد زیادی گل می دهد. مکانی آفتابی با خاکی که بخوبی زهکشی شده باشد برای گل شمعدانی بسیار مناسب است. بمنظور گل دهی منظم این گیاه بهتر است از کود های عالی معمول استفاده شود.
  از 17,000 تومان
  بن سای پیتسپروم مینیاتوری

  بن سای پیتسپروم مینیاتوری

  بن سای پیتسپروم یک گیاه لوکس با شرایط نگهداری آسان است، گلدان سرامیکی صورمه ایی طرح دار به شکوه و جذابیت آن می افزاید، گیاهی با ماندگاری بالا، ابعاد این محصول 30*35 است، جایگاه نگهداری در دکوراسیون منزل به صورت تک گیاه روی میز پذیرایی یا سالن و یا اپن آشپزخانه، به دلیل ارزشمندی گیاه هدیه لوکس و مناسب محسوب می شود.
  420,000 تومان
  بن سای پیتسپروم گلدان سفالی سایز بزرگ

  بن سای پیتسپروم گلدان سفالی سایز بزرگ

  بن سای پیتسپروم گلدان سفالی به رنگ طوسی، سایز گلدان بزرگ، ابعاد محصول 46*42 ، پیتسپروم در زمره گیاهان لوکس و مقاوم است از خانواده میخک هندی محسوب می شود و دارای نگهداری آسان است. قابل نگهداری در تراس، پاسیو و یا ایوان منازل و یا هر نقطه در داخل منزل با روشنایی غیر مستقیم آفتاب. به جهت زیبایی منحصر به فرد و ارزشمندی گیاه به عنوان یک هدیه لوکس و نفیس محسوب می گردد.
  495,000 تومان
  بن سای پیتسپروم گلدان سفالی سایز بزرگ

  بن سای پیتسپروم گلدان سفالی سایز بزرگ

  بن سای پیتسپروم گلدان سفالی به رنگ سفید، سایز گلدان بزرگ، ابعاد محصول 46*42 ، پیتسپروم در زمره گیاهان لوکس و مقاوم است از خانواده میخک هندی محسوب می شود و دارای نگهداری آسان است. قابل نگهداری در تراس، پاسیو و یا ایوان منازل و یا هر نقطه در داخل منزل با روشنایی غیر مستقیم آفتاب. به جهت زیبایی منحصر به فرد و ارزشمندی گیاه به عنوان یک هدیه لوکس و نفیس محسوب می گردد.
  495,000 تومان
  بن سای پیتسپروم ریشه دار

  بن سای پیتسپروم ریشه دار

  بن سای پیتسپروم ریشه دار یک گیاه لوکس با شرایط نگهداری آسان محسوب می شود، گلدان آن از نوع دیش گاردن و سرامیکی و به رنگ سفید است، این گیاه با ماندگاری بالا است و ابعاد این محصول 30*35 می باشد، جایگاه آن در دکوراسیون منزل نگهداری به صورت تک گیاه زینتی روی میز پذیرایی یا سالن و یا اپن آشپزخانه می باشد، به دلیل ارزشمندی بالا این گیاه به عنوان هدیه لوکس محسوب می شود.
  529,000 تومان
  بن سای پیتسپروم، گلدان سرامیکی

  بن سای پیتسپروم، گلدان سرامیکی

  بن سای پیتسپروم یک گیاه لوکس با شرایط نگهداری آسان است، گلدان سرامیکی سفید، گیاهی با ماندگاری بالا، ابعاد این محصول 30*35، جایگاه نگهداری در دکوراسیون منزل به صورت تک گیاه روی میز پذیرایی یا سالن و یا اپن آشپزخانه، به دلیل ارزشمندی گیاه هدیه لوکس و مناسب محسوب می شود.
  517,500 تومان
  کاج کله قندی

  کاج کونیکا

  کاج کونیکا یا کله قندی یک گیاه مناسب برای هدیه دادن در کلیه مناسب ها محسوب می شود. این گیاه به دلیل شکل منحصر به فرد خود و کند رشد بودن قابلیت بالایی برای تولید بونسای دارد. مراقبت از این گیاه بسیار آسان است و نور مستقیم خورشید و آبیاری منظم در مورد این گیاه باید رعایت شود. در کل اگر به دنبال یک هدیه رسمی جذاب و نفیس برای مدیر یا همکارانتان هستید حتما بونسای کاج کونیکا را مد نظر داشته باشید.
  290,000 تومان

  معرفی گیاهان بیرونی

  گیاهان بیرونی معمولا به آن دسته از گیاهان همیشه سبز گفته می شود که اگر در فصل سرد سال دچار خزان شود، مجدد در بهار و تابستان حالت اولیه خود را به دست می آورد. انواع مختلف گل دهنده، بوته اي، درختي و درختچه را می توان در این گروه قرار داد. 10 درجه سانتي گراد تا 40 درجه سانتي گراد دمایی است که این گیاهان به راحتی در آن تاب می آورند. این نوع گیاهان به مراتب نسبت به گیاهان داخلی، به آفتاب بیشتری نیز نیاز دارند و این خود یک ویژگی اصلی محسوب می شود که در کنار اهمیت گردش هوا نمی توان برای طول عمر این گیاهان نادیده گرفت. ما در ادامه شما را به صورت مختصر و مفید با  چند گیاه بیرونی خاص و خارق العاده آشنا می کنیم.

  انواع گیاهان بیرونی

   

  افرای ژاپنی Japanese maple

  نگهداری فوق العاده آسان این گیاه در بین گیاهان بیرونی، یکی از ویژگی های ممتاز این گیاه زیبا محسوب می شود و به نور مستقیم به هیچ عنوان نیازی ندارد. در فصل تابستان حداقل 3 مرتبه آبیاری مناسب است. توصیه ما به شما این است که دمای ۱۰ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد را برای نگهداری این گیاه در نظر بگیرید. استفاده از خاک قلیایی به هیچ وجه مناسب نیست. خاکی که مقداری اسیدیته را درون خود جای داده است گزینه مناسبی به شمار می آید. هرزمان گیاه به هرس کردن نیاز دارد، از شاخه های پایینی می توانید اینکار را آغاز کنید.

  ياس هلندي ساده Syringa amurensis

  به طور قطع در بین گیاهان بیرونی این نوع خاص، مقاومتی مثال زدنی دارد و بخاطر داشتن برگ های شفاف، ضخیم و براق خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در گروه خانواده ترون یا برگ بو قرار دارد و از گیاهان بومی ژاپن به شمار می آید. معمولاً به نور زیاد و آبیاری مداوم نیز نیازی ندارد و همین امر باعث شده است که تا این حد مورد استقبال قرار بگیرد. این نوع گیاه بیرونی از طریق تکثیر از طریق بذر، قلمه زدن و پیوند زدن به راحتی امکان پذیر است.

  نیلوفر پیچ Morning glory یکی از انواع گیاهان بیرونی

  بدون شک نیلوفر پیچ یکی از گیاهان زیبا و البته بسیار نور دوست است که در فضای باز زیبایی و طراوت خود را در برابر نور خورشید به خوبی نشان میدهد. انی گیاه خاص و رونده بر روی دیوار را به عنوان یک درختچه دائمی می توان معرفی کرد. برای رشد اصولی این گیاه بیرونی معمولا دمای خاک باید بالای 18 درجه سانتیگراد باشد. همچنین روش تکثیر قلمه و یا از طریق بذر است.

  مورد پیوندی Myrtus communis

  این درختچه زینتی یکی دیگر از انواع گیاهان بیرونی به حساب می آید که از قضاء جزء گیاهان فوق العاده پرفروش نیز است. گل این گیاه به خاطر داشتن عطری شیرین معمولا برای استفاده در سالاد گزینه ایده آلی است و یک گیاه ضد عفونت معرفی می شود که در فضای باز جلوه ای خاص را به نمایش می گذارد.

  هوستا Plantain lilies

  گیاهان فصلی و باغچه ای  در فضای باز را باید به خوبی بشناسید که در این میان، هوستا یکی از بهترین گیاهان بیرونی به شمار می آید. اولین دلیل کاشت این گیاه، زیبایی حیرت انگیز برگ های گیاه است. معمولاً صبح گاه بهترین زمان برای آبیاری هوستا است و در مکان هایی که با نور مستقیم در ارتباط هستند نیز دوام خود را نشان می دهند. اوایل بهار بهترین زمان برای کوددهی گیاه است.

  فرژنوريه یکی دیگر از گیاهان بیرونی

  ظرافت برگ های این گیاه بیرونی نظر افراد را به سادگی به خود جلب می کند. معمولا در فصل پاییز رنگ برگ ها نیز به رنگ همین فصل خود را نشان می دهند و باید بدانید که این گیاه در زمستان 1الی 2 بار و در تابستان روزانه به آبیاری نیاز دارد. به نور مستقیم آفتاب نیازی ندارد و مقداری سایه آفتاب نیز کفایت می کند. دمای مورد نظر برای تحمل این گیاه بين 5 تا 25 درجه سانتي گراد است. همچنین از طریق بذر و قلمه می توانید به تکثیر این گیاه اقدام نمایید.

   عشقه Hedera helix

  گیاه عشقه که به نام عشبه نیز معروف است را می توان یکی از گیاهان بیرونی زیبا، باطراوت و بسیار خاص معرفی کرد. این گیاه برای درمان سرفه، برونشیت، آلرژی، رفع آسم و .... مورد استفاده قرار می گیرد. سازگاری بالای این گیاه بیرونی با هر نوع خاکی یکی از ویژگی های اصلی به حساب می آید. همچنین شرایط نوری آن چنان سختی ندارد و در هر نوع محیط با نور متفاوت می توانید به دوام این گیاه مطمئن باشید.

  بگونیا Begonia

  2000 نوع این گیاه، هرکدام با محبوبیت بالایی رو به رو شده اند؛ چرا که گل ها زیبا و خیره کننده ای را می توانید از این گیاه انتظار داشته و مشاهده کنید. معمولا در15 تا 26 درجه سانتی گراد این گیاه رشد قابل قبولی را تجربه می کند. نور غیر مستقیم اولین شرط استفاده از گیاه بگونیا است. به هیچ عنوان از خاک رس برای این گیاه استفاده نکنید که رشد گیاه را متوقف خواهد کرد.

  سخن پایانی

   ما در این مقاله  به صورت مختصر و مفید به چند مورد از انواع گیاهان بیرونی اشاره کردیم. امروزه اهمیت گل و گیاه بسیار بالاست، به این دلیل که با روحیه افراد در ارتباط است و بهتر است بدانید که انواع مختلف این نوع گیاهان سایه دوست و یا عاشق نور مستقیم آفتاب هستند که به عنوان مثال، از هر گروه مثالی را در این مقاله مطرح کردیم. با خرید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر انواع گیاهان زیبای زینتی را به صورت اصولی مورد استفاده قرار دهید.