جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  مشاهده به عنوانن جدول لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  آگلونما برفی گلدان فلزی طرح الوان

  آگلونما برفی گلدان فلزی طرح الوان

  این محصول یکی از جذاب ترین گلدان های توسکالند می باشد، با ظاهری بسیار زیبا و دلربا القاء کننده یک پارادوکس معنایی در ذهن بیننده است و به فضای داخلی خانه شما تنوع می بخشد. گیاه آگلونما از جمله گیاهان مقاومی است که با محیط آپارتمانی کاملا سازگار است و از بابت نگهداری و سلامت بودن گیاه برای شما نگرانی بوجود نمی آورد. از جمله ویژگی های این محصول استفاده از گلدان فلزی و طلایی- مسی آن می باشد که زیبایی دو چندانی را برای منزل شما فرآهم می کند. این محصول در انواع رنگ ها و بدون پایه عرضه می شود.
  267,000 تومان
  آگلونما برفی گلدان فلزی طرح بسکت
  آگلونما برفی، گلدان سرامیکی طرح بهار

  آگلونما برفی، گلدان سرامیکی طرح بهار

  گیاه بسیار زیبایی است با برگ های ابلق، از خانواده آراسه. زیبایی این گیاه مربوط به برگها، ساقه ها و کلا اندامهای رویشی آن است. این گیاه با ساقه ها کوتاه و برگ های بیرون آمده از غلاف، نیزه ای شکل و خم شده به طرف پایین با طول ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر (که گاه تا ۲۰ سانتیمتر نیز می رسند)؛ مقاومت خوبی در برابر سایه و خشکی دارد. آگلونما برفی یکی از زیباترین گونه های آگلونما به شمار می رود. گلدان انتخاب شده برای این محصول از جنس سرامیک مرغوب بوده و در حال حاضر به تعداد محدود موجود است.
  510,000 تومان 430,000 تومان
  گیاه آگلونما برفی

  آشنایی با گیاه آگلونما برفی

  گیاه آگلونما برفی از جمله پرطرفدارترین گیاهانی است که افراد در آپارتمان از آن نگهداری می کنند. نگهداری از این گیاه در محیط خانه و محیط کار نسبتا آسان است و افرادی که وقت و تجربه کافی برای رسیدگی به گیاهان خود را ندارند، معمولا به سراغ این گیاه زیبا و دوست داشتنی می روند. در این مقاله ضمن آشنایی بیشتر با این گیاه به بررسی دقیق تر شرایط نگهداری آن می پردازیم.
  360,000 تومان
  آگلونما برفی با گلدان شکیل آلومینیومی پایه دار

  آگلونما برفی با گلدان شکیل آلومینیومی پایه دار

  این محصول یکی از محبوب ترین گلدان های توسکالند می باشد، با ظاهری بسیار شکیل و دلربا کاملا فضای داخلی خانه شما را لطافت می بخشد. گیاه آگلونما از جمله گیاهان مقاومی است که با محیط آپارتمانی کاملا سازگار است و از بابت نگهداری و سلامت بودن گیاه برای شما نگرانی بوجود نمی آورد. از جمله ویژگی های این محصول استفاده از گلدان آلومینیومی آن می باشد که زیبایی دو چندانی را برای منزل شما فرآهم می کند. این محصول در نوع های پایه دار و بدون پایه عرضه می شود.
  310,000 تومان
  آگلونما برفی گلدان فایبرگلاس پایه دار

  آگلونما برفی گلدان فایبرگلاس پایه دار

  گیاه بسیار زیبایی است با برگ های ابلق، از خانواده آراسه. زیبایی این گیاه مربوط به برگها، ساقه ها و کلا اندامهای رویشی آن است. این گیاه با ساقه ها کوتاه و برگ های بیرون آمده از غلاف، نیزه ای شکل و خم شده به طرف پایین با طول ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر (که گاه تا ۲۰ سانتیمتر نیز می رسند)؛ مقاومت خوبی در برابر سایه و خشکی دارد. طرح برگ آگلونما برفی با رنگ گلدان، ترکیب جذاب و هارمونیک ایجاد می کند. همچنین گلدان فایبر گلاس انتخاب شده برای این محصول دارای پایه طرح چوب بوده و ارتفاع گلدان با پایه برای قرار دادن در پاسیو و تراس شمالی و نیز گوشه اتاق بسیار مناسب است.
  360,000 تومان
  آگلونما برفی گلدان فلزی لاین

  آگلونما برفی گلدان فلزی لاین

  گیاه بسیار زیبایی است با برگ های ابلق، از خانواده آراسه. زیبایی این گیاه مربوط به برگها، ساقه ها و کلا اندامهای رویشی آن است. این گیاه با ساقه ها کوتاه و برگ های بیرون آمده از غلاف، نیزه ای شکل و خم شده به طرف پایین با طول ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر (که گاه تا ۲۰ سانتیمتر نیز می رسند)؛ مقاومت خوبی در برابر سایه و خشکی دارد. آگلونما برفی یکی از زیباترین گونه های آگلونما به شمار می رود. گلدان فلزی و طرح سطل مانند به همراه دستگیره به زیبایی های این محصول دو چندان می افزاید. همچنین این محصول در انواع رنگ های گلدان فلزی قابل عرضه است.
  195,000 تومان
  آگلونما برفی گلدان سرامیکی طرح فلاور

  آگلونما برفی گلدان سرامیکی طرح فلاور

  گیاه بسیار زیبایی است با برگ های ابلق، از خانواده آراسه. زیبایی این گیاه مربوط به برگها، ساقه ها و کلا اندامهای رویشی آن است. این گیاه با ساقه ها کوتاه و برگ های بیرون آمده از غلاف، نیزه ای شکل و خم شده به طرف پایین با طول ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر (که گاه تا ۲۰ سانتیمتر نیز می رسند)؛ مقاومت خوبی در برابر سایه و خشکی دارد. گلدان انتخاب شده برای این محصول از جنس سرامیک مرغوب و در حال حاضر به تعداد محدود موجود است.
  281,750 تومان
  آگلونما برفی گلدان فلزی بشکه

  آگلونما برفی گلدان فلزی طرح بشکه

  گیاه بسیار زیبایی است با برگ های ابلق، از خانواده آراسه. زیبایی این گیاه مربوط به برگها، ساقه ها و کلا اندامهای رویشی آن است. این گیاه با ساقه ها کوتاه و برگ های بیرون آمده از غلاف، نیزه ای شکل و خم شده به طرف پایین با طول ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر (که گاه تا ۲۰ سانتیمتر نیز می رسند)؛ مقاومت خوبی در برابر سایه و خشکی دارد. آگلونما برفی یکی از زیباترین گونه های آگلونما به شمار می رود. گلدان فلزی و طرح بشکه مانند به زیبایی های این محصول دو چندان می افزاید. همچنین این محصول در انواع رنگ های گلدان فلزی قابل عرضه است.
  230,000 تومان

  همه چیز درباره گیاه آگلونما

  گیاه آگلونما از جذاب ترین و زیبا ترین گل های موجود در گیاهان است. این گیاه درمیان گیاهان آپارتمانی از مقاوم ترین و پرفایده ترین گیاهان به حساب می‌آید. دلیل اینکه این گیاه پرواز ترین گیاه آپارتمانی است این است که نگهداری آن بسیار آسان بوده و به دلیل شکل ظاهری زیبایی که دارد بسیاری از افراد طرفدار آن هستند. گیاهان آپارتمانی طبق تحقیقات سازمان ناسا برای تصفیه کردن هوای اتاق مفید است آگلونما با جذب آلودگی‌ها و مواد شیمیایی که در هوای اتاق وجود دارند، باعث تصفیه هوای اتاق می گردد و اکسیژن را آزاد می‌کند. این گیاه دارای انواع مختلفی، در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون است؛ که در این مقاله به بررسی آنها و هم‌چنین شرایط نگهداری گیاه آگلونما، می‌پردازیم.

  معرفی گیاه آگلونما

  گل آگلونما با نام انگلیسی (Aglaonema) گیاهی همیشه سرسبز بوده که نام دیگر آن گل همیشه سبز چینی (Chinese Evergreen) است. منطقه بومی ‌ای که این گیاه در آن می‌روید، مرداب‌های جنوب شرقی آسیا و جنگل‌های گرمسیری هستند ولی می‌توان در مکان‌های دیگری نیز آن را پروش داد. این گیاه از خانواده گیاهان شیپوری است و برای این نوع گیاه بیش از 40 گونه متفاوت به ثبت رسیده است؛ که هر کدام از زیبایی زیادی برخورداراند. برگ ‌های این نوع گیاه حالت نیزه‌ای دارند و طول این برگ‌ها از 10 تا 30 سانتی‌متر متغیر است و معمولا به سمت پایین خم شده‌اند. اگر از آگلونما به نحوه احسن نگهداری شود، این گیاه گل‌های سفید کوچکی را نیز تولید می‌کند، ولی برای رشد بیشتر گیاه بهتر است؛ که این گل‌های سفید قطع شوند البته این مورد که وجود این گل‌ها در زیبایی گیاه هیچ تاثیری ندارد هم حایز اهمیت است. همان‌طور که گفته شد این گیاه در دسته گیاهان تصفیه کننده هوا قرار دارد، پس بهترین گزینه برای استفاده در آپارتمان‌ها و دفاتر کار به شمار می‌رود؛ زیرا که علاوه بر شرایط نگهداری آسان، در برابر گرما و خشکی نیز مقاوت بالایی دارد. 

  شرایط نگهداری آگلونما

  • نور:

  این گیاه در میان گیاهانی که بدون نور زنده می‌مانند، مقام اول را دارد. این گیاه در مکان‌هایی که نور کمی دارند، مانند اتاق‌های بدون نورگیر نیز رشد خوبی دارد؛ البته باید توجه داشت که گونه‌های رنگی این گیاه مثل آگلونما صورتی، برای اینکه زیبایی آن از بین نرود، به نور بیشتری نیاز دارد. به طور کلی این گیاه  را نباید در معرض نور مستقیم قرار داد؛ زیرا که سبب می‌شود برگ‌های گیاه آسیب ببینند.

  • آبیاری:

  برای آب دادن به گیاه آگلونما بهتر است، زمانی اقدام به آبیاری کنید که سطح رویه‌ی خاک کاملا خشک شده باشد و به میزان کم به گیاه آب دهید؛ زیرا آبیاری بیش از حد گیاه سبب می‌شود تا برگ‌های آن خراب شده و خود گیاه نیز به بیماری پوسیدگی ریشه دچار گردد. برای آبیاری گونه‌های مختلف گیاه آگلونما، حدودا مقدار آب مورد نیاز برای آبیاری، به یک میزان است. 

  • رطوبت:

  گیاه آگلونما به دلیل اینکه بومی‌ای، منطقه‌ای با هوای گرم و مرطوب است، برای رشد به رطوبت نسبتا بالایی نیاز دارد. برای تامین رطوبت این گیاه از راه‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد؛ که در این قسمت به بررسی دو راه متداول برای تامین رطوبت گیاهان اشاره می‌کنیم. اولین راهی که می‌توان رطوبت مورد نياز گیاه را فراهم کرد روش اسپری کرد یا غبار پاشی آب‌جوش سرد ‌شده بر روی برگ‌های گیاه است. این روش در تابستان بهتر است هر روز برای گیاه انجام شود تا رطوبت گیاه کاهش نیابد. در فصل تابستان برای اینکه روی برگ‌های آگلونما آب را اسپری کنید، باید توجه داشته باشید که در مقابل تابش نور خورشید این کار را انجام ندهید. این کار باعث می شود روی برگ‌های گیاه لکه‌های سوختگی ایجاد گردد. روش دوم این است که در کنار گلدان جزیره یا ظرفی قرار دهیم که داخل آن پر از آب است. وجود این ظرف آب در کنار گیاه، سبب می‌شود تا گیاه رطوبت مورد نظر خود را تامین کند. این روش برای محیط‌های که بسیار گرم و خشک هستند، مناسب‌تر است و بهتر است از این روش استفاده کنید.

  • دما :

  دمای مناسب برای رشد گیاه آگلونما دمای 18 الی 25 درجه سانتیگراد یعنی همان دمای اتاق، است‌. این گیاه به شدت به سرما حساس است و زمانی که در مکانی با دمای بیش از اندازه سرد قرار گیرد، به راحتی از بین میرد. برای مراقبت بیشتر از این گیاه باید توجه داشته باشید که هیچ‌گاه این گیاه را نزدیک لوازم برقی سرمایشی و گرمایشی قرار ندهید؛ زیرا این کار باعث می شود تا گیاه از بین رود.

  • خاک و کود:

  خاک مورد نیاز برای این نوع گیاه ، خاکی با زهکش بالا است. برای این کار می‌توان خاک‌برگ، پیت، ماسه، خاک باغچه و کود آماده را باهم مخلوط کرد و در گلدان این گیاه ریخت. برای تهیه کود نیز نیازی نیست حتما در تمام سال از کود استفاده کرد، ولی در فصول بهار و تابستان که رشد گیاه بیشتر است، از کودهای مخصوص گیاهان آپارتمانی استفاده کنید. در این هنگام از سال بهتر است هر دو هفته یکبار مقداری معین از کود را به گیاه دهید.

  انواع گیاه آگلونما

  در حدود چهل گونه آگلونما در انواع مختلف وجود دارند که هر کدام در سایز برگ، اندازه برگ، رنگ و... متفاوت اند. چند نوع از گونه‌های آگلونما را نام می‌بریم. آگلونما صورتی، آگلونما برفی، آگلونما بلک، آگلونما کاتلاس، آگلونما نقره‌ای، آگلونما بی جی فریمن و...

  سخن آخر

  برای شادابی بیشتر گیاه آگلونما بهتر است هر چند وقت یکبار برگ ‌های گیاه را با آب ولرم تمیز کرده؛ تا غبار سطح برگ‌ها گرفته شود و با این‌کار گیاه مقداری رطوبت نیز جذب می‌کند. برای نگهداری از این گیاه، هیچ خطری وجود ندارد جز اینکه زمانی که ساقه یا برگ آن بریده است، شیره به نسبت سمی‌ای از آن خارج می‌شود؛ که کمی خطرناک است. در این مقاله سعی شده تا با بیان نکاتی برای نگهداری از این گیاه، به شما برای داشتن گیاهی زیبا و سالم کمک کنیم. امید است مطالب ارائه شده برایتان مفید واقع شده باشد.

  فیلتر Close
  کمترین: 195,000 تومان بیشترین: 430,000 تومان
  ريال195000 ريال430000