جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  وریزیا بروملیاد نارنجی

  یکی از انواع گیاهان لوکس آپارتمانی وریزیا است ، از جذابیت های این گیاه زیبا به سنبله های آن می توان اشاره کردکه مانند یک شمشیر شعله ور به همین علت این گیاه را شمشیر شعله ور نیز می نامند.
  شناسه کالا: BP106
  580,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: 1 تا 2 روز

  گیاه Vriesea Intenso Orange یا گیاه شمشیر شعله ور یکی از جذاب ترین گونه های بروملیاد است و با سنبله نارنجی اش شناخته می شود، گیاه وریزیا از جمله گیاهانی است که نگهداری از آن آسان است علاوه بر این وریزیا گیاهی غیر سمی است و از بابت کودکان و حیوانات خانگی کنجکاو جای نگرانی ندارد.

  نگهداری و مراقبت از وریزیا بروملیاد

  ورزیا بروملیاد

  مناطق گرمسیری آمریکا

  نور مورد نیاز وریزیا

  نور غیر مستقیم آفتاب مناسب تربت نور مورد نیاز این گیاه است ، اگر چه چند ساعت نو مستقیم آفتاب را نیز می تواند در روز تحمل کند.

  نحوه آبیاری وریزیا

  هر هفته فنجان های بزرگی که به واسطه برگ های روی هم در مرکز گیاه نزدیک ساقه ایجاد شده است را پر از آب کنید، از آنجایی که در این فنجان ها آب راکد می ماند هر هفته آب این فنجان ها رو تعویض کنید. گیاه ورزیا بروملیاد به آب تصفیه شده لوله کشی حساس است ، بهتر است آب را یک شب نگهداری کنید سپس فنجان های ورزیا رو پر نمایید، برای شادابی بهتر گیاه می توانید هر هفته گیاه را غبار پاشی کنید‌ و یک سینی از سنگ های کوچک را بصورت جزیره برای ایجاد رطوبت گیاه ایجاد نمایید.

  گیاه شمشیر شعله ور مشکلی برای حیوانات خانگی ایجاد نمی‌کند و غیر سمی است.

  سنبله های گیاه ورزیا از ۳ تا ۶ ماه می تواند ادامه پیدا کند، با نزدیک شدن به اتمام دوره گل دهی سنبله های قدیمی را جدا کنید،تا تمرکز گیاه برای رشد بیشتر شود و بتواند در دوره بعدی گل های بیشتری بدهد.

  نشانه های پژمردگی و بیماری در گیاه ورزیا

  ترد شدن و پیچ خوردن برگ های گیاه :

  عدم زهکشی مناسب و تجمع آب در گلدان

  زرد شدن برگ ها :

  آبیاری بیش از حد

  قهوه ای شدن برگ های گیاه :

  استفاده از آب با سختی و املاح معدنی بالا، آب فیلتر شده به گیاه بدهید و قبل از آبیاری ، آب را یک شب در یک ظرف نگهداری کنید.

  مشخصات محصول
  رنگ گلدانسفید
  جنس گلدانسرامیکی
  ابعاد حدودیارتفاع 20 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *