جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  بازگشت به همه

  ویژگی های انواعی از لوکس ترین گیاهان در خانه ها چیست؟

  گل و گیاهان همه یک موجودات زنده و پویایی هستند که بسیار برای عوض کردن حال و هوای چه افراد در منازل ، و چه هوای خانه موثر می باشند.

  برای اینکه روحیه افراد بهتر شود و انرژی مثبت های را دریافت کنند از محیط اطراف می توانند ، از گل هایی استفاده کنند و چه بهتر که از لوکس ترین گیاهان در خانه خود داشته باشند.

   زیبا ترین گیاهان در خانه دارای ویژگی های خاص خود هستند که با این ویژگی ها است که آن ها را می شناسید ، و برای تهیه آن ها باید اطلاعاتی را از آن ها داشته باشید ، تا بدانید مطابق سلیقه شما هستند یا نه برای خرید آن ها اقدام کنید.

  ویژگی های برخی از انواع شیک ترین گیاهان در خانه ها عبارتند از :

  گل برگ انجیری ابلیکوآ :

  گل برگ انجیری ابلیکوآ نیز جزو لوکس ترین گیاهان در خانه می باشند ، و از گران ترین ها در این دسته از گیاهان می توان از آن یاد کرد که به دلیل برگ های تور مانندی که دارد ،  این باعث این مورد شده است که بسیار به جذابیت این گیاه افزوده است.

  گل پولیشیاس فابیان :

  گل پولیشیاس فابیان نیز به لوکس ترین گیاهان در خانه معرفی می شود که دارای رنگ خاص بنفش است که در اخره برگ های آن است و از نظر رسیدگی نیز نباید آب یاری زیادی را برای آن داشته باشید ، همچنین به آب یاری منظمی نیاز دارد و نور دهی غیر مستقیم را نیاز مند است و به نور مستقیم سازگاری ندارند.

  گل فیکوس آمستل :

  یکی دیگر از لوکس ترین گیاهان در خانه نیز گل فیکوس آمستل است ، که بسیار دارای ماندگاری بالایی است و برگ های آن خیلی دیر به دیر زرد می شوند و ریزش کمی دارند ، و همچنین برای تصفیه کننده هوا بسیار مناسب می باشند و حتما باید خاک کامل خشک شود بعد آب یاری کنید و حتما نور دهی خوبی برای گیاه ایجاد کنید.

  گل برگ عبایی :

  گل برگ عبایی که به لوکس ترین گیاهان در خانه شناخته می شوند همانطور که از اسمش مشخص است ، برگ های سبز پد رنگ و بزرگی را دارد و از گل های که بسیار مقاوم است  ، و دقت کنید که هر چقدر از نظر نور دهی و آب یاری به آن کم رسیدگی کنید به رشد خود ادامه می دهد و مقاوم است در برابر رسیدگی کم و برای مسافرت رفتن نیز مناسب مانندن در منازل است.

  گل انتوریوم صورتی :

  گل آنتوریوم صورتی نیز از گل های معروف به لوکس ترین گیاهان در خانه است که رنگی بسیار دل نشینی دارد ، و ظاهری زیبا که خاص است و از آن به گلی که برگ های قلبی دارد یاد می کنند و بسیار مناسب برای فضاسازی در منازل است ، و اگر فضا را مرطوب کنید و یا در حمام و دستشویی هااز آن نگهداری کنید حتی بهتر رشد می کنند.

  گل نخل لیندا :

  گیاه نخل لیندا جزو لوکس ترین گیاهان در خانه می باشند که دارای برگ های بزرگی و سبز خوش رنگی و بسیار پر پشت و ساقه های خیلی تنومند و قوی است ، و همچنین که نگهداری از نظر نیاز آب یاری و نیاز نور خورشیدی نیز بسیار شرایط مناسب و راحت را دارد. 

  نظرات
  درج نظر بستن