جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  پتوس حصیری

  پتوس ها گونه ها و انواع مختلفی دارد، شاید پتوس حصیری یکی از زیبا ترین گونه های این گیاهان باشد. داشتن این گیاه در کنار دیگر گیاهان تنوع بی نظیری به گلخانه شما می دهند.
  شناسه کالا: BP105
  350,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: 1 تا 2 روز

  شاید به چشمان خودتون اعتماد نکنید، اما حقیقت داره! گالری محصولات توسکالند اکنون این گیاه رو به مجموعه خود اضافه کرده است! بیشتر تولیدکنندگان ما ممکن است پتوس حصیری رو بشناسند، اما این تنوع بسیار نادر است! رنگ نعنایی بی نظیر و متنوع در برگ های این گیاه و سوراخ ها و حفره های طبیعی موجود در سطح آن بطور شگفت انگیزی منحصر به فرد است. رنگ زیبا و متنوع و شکل خاص گیاه بطور حتم در جنگل خانگی شما برجسته خواهد شد!

  مراقبت و نگهداری از پتوس حصیری

  پتوس حصیری به دلیل داشتن برگ های متنوع و زیبا،  به نور بیش از حد حساس باشد. پس فقط آن را در معرض نور غیر مستقیم و روشن قرار دهید. زیستگاه این گیاه جنگل های استوایی است بنابراین به دلیل درختان استوایی بلند قامتی که بر فراز این گیاه رشد می کنند، نوارهای روشنی در سطح برگ آن پدیدار می شود. این گیاه همچنین رطوبت بالایی نیاز دارد، بالای 60٪ برای آن کامل است. گیاه را زمانی آبیاری کنید که قسمت بالایی خاک شروع به خشک شدن کرد. این گیاه  یک کوهنورد است، بنابراین اگر شرایطی را برای آن فراهم کنید تا از آن بالا برود، مانند یک میله، خوشحال خواهد شد.

  میزان نور مناسب این گیاه

  نور غیر مستقیم آفتاب

  ویژگی گیاه

  تصفیه کننده هوا

  مشخصات محصول
  رنگ گلدانسفید
  جنس گلدانسرامیکی
  ابعاد حدودیقطر 14 سانتی متر, ارتفاع 26 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *