جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  گلدان مجموعه کاکتوس رویال

  ساکولنت‌ها و کاکتوس‌ها به دلیل نگهداری آسان بسیار پر طرف‌دار هستند و بخوبی می توان آنها را در محیط منزل نگهداری کرد. همانطور که می‌دانید کاکتوس ها زیر مجموعه ساکولنت‌ها هستند، بنابراین از نظر ظاهر خیلی به هم شبیه هستند و می توان این دو را با هم در یک مجموعه قرار داد و چشم انداز زیبایی ایجاد کرد. اغلب ساکولنت‌ها برگ‌های ضخیم و گوشتی و آبدار دارند و در مقابل کاکتوس ها برگهایشان به‌ شکل خار تغییر وضعیت داده است. که تلفیق این دو در کنار هم یک تضاد هارمونیک ایجاد می کند.
  شناسه کالا: NC34
  150,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: 1 تا 2 روز

  گلدان کاکتوس رویال از مجموعه ساکولنت‌ها و کاکتوس‌ها در کنار هم و با تراکم بالا کاشته شده است. بر خلاف تصورات مردم کاکتوس‌ها زیر مجموعه ساکولنت‌ها هستند، بنابراین از نظر ظاهر خیلی به هم شبیه‌اند. اغلب ساکولنت‌ها برگ‌های لطیف و آبداری دارند و در مقابل کاکتوس‌ها با تغییر وضعیت برگها به‌ خار ظاهری زمخت و سخت دارند. تلفیق این دو در کنار هم یک تضاد هارمونیک ایجاد می کند، از این رو می توان این دو را در یک مجموعه قرار داد و از دیدن آن لذت برد.

  گلدان کاکتوس رویال از جنس چوب می باشد و از نظر شکل هندسی نامتقارن است به این ترتیب حس کاملا بومی به دوستداران خود القا می کند هم‌آوایی جنس گلدان با گیاه باعث می‌شود تهیه کنندگان مجموعه کاکتوس رویال کمتر نقش انفرادی گلدان را حس کرده و بیشتر توجه‌شان معطوف به مجموعه گلدان و گیاهان رنگارنگ و زیبای ساکولنت باشد.

  سبک بودن گلدان و جابجایی آسان، مقاومت بالای گیاهان به خشکی و آبیاری کم، (حدود دو هفته یکبار)، قابلیت شارژ مجدد آسان، تنوع رنگی بالا، دوام زیاد از دیگر محسنات این مجموعه زیباست.

  دمای زیاد و همچنین کمبود آب یا نور خورشید اغلب می تواند منجر به تغییر رنگ ساکولنت ها شود. ساکولنت ها در معرض شدید نور خورشید بیشتر از آنچه که به آن عادت دارند، سرخ می شوند یا رنگ دیگری به خود می گیرند. به طور کلی وقتی ساکولنت ها در محیطی که فاقد نور خورشید است قرار گیرند، کدر یا سبز می شوند. و در محیطهایی با نور خورشید کافی (سایه آفتاب) کاملاً سرخ شده و به رنگ های صورتی، نارنجی و بنفش تا تقریباً سیاه و قرمز دیده می شوند.

  مشخصات محصول
  رنگ گلدانقهوه ای سوخته
  جنس گلدانسرامیکی
  ابعاد حدودیقطر 16 سانتی متر, ارتفاع 10 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *