جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  گیاه زیپلین با گلدان فلزی پایه دار

  گیاه موسی در گهواره نام علمی این گیاه Tradescantia spathacea می باشد و بومی مکزیک است، موسی در گهواره یک گیاه خانگی محبوب با برگهای سبز تیره، لنسی شکل و زیرین آن به رنگ قرمز مایل به ارغوانی است. اگر گیاه را در تابستان به بیرون از خانه منتقل می کنید، آن را از نور مستقیم آفتاب دور نگه دارید. همچنین، هر دو روز یک بار خاک را بررسی کنید تا خشک نشود. بلندی این گیاه حدود 30 تا 60 سانتی متر است. و قرار دادن آن در یک گلدان تزئینی کوچک بر روی میز منظره خیره کننده ایی ایجاد می کند.
  کد محصول: NA52
  *
  200,850 تومان
  i h
  Ship to
  *
  *
  Shipping Method
  نام
  تاریخ تحویل
  قیمت
  هیچ گزینه حمل و نقلی انتخاب نشده است

  نیازها

  نور: گیاه خود را در طول سال با نور روشن و غیر مستقیم رشد دهید.

  دما: دمای مناسب اتاق برای این گیاه در تمام طول سال میانگین حدود 18-27 درجه سانتیگراد است.

  رطوبت هوا: رطوبت نسبی برای این گیاه مطلوب است به حدود 40% رطوبت نسبی در فضای اتاق نیاز دارد. آبیاری:خاک را در بازه زمانی بهار تا پاییز کمی مرطوب نگه دارید. در زمستان اجازه دهید خاک گلدان در بین دو نوبت آبیاری کمی خشک شود.

  خاک: مخلوطی از خاک غنی مناسب این گیاه است به طور معمول خاک لوم و خاک برگ (ترکیبی برابر از شن، لای و رس +خاک برگ)

  تغییر گلدان: احتمالاً هر دو سال یکبار نیاز به تعویض گلدان احساس می شود. برای تعویض گلدان از یک سایز بالاتر استفاده کنید تا فضای کمی برای رشد داشته باشد.

  تکثیر گیاه: انبوهی از شاخه هایی را که در اطراف گیاه رشد می کنند با مقداری ریشه از گلدان جدا کنید و در گلدان جدید بکارید.

  تقویت و کود دهی: در فصول بهار و تابستان، در حالی که گیاه به طور فعال در حال رشد است، با کود مناسب گیاهان خانگی (20-20-20) محلول در آب ماهیانه تغذیه کنید.

  مشخصات محصولات
  رنگ گلدانمشکی
  رنگ گلدانسفید
  رنگ گلدانطلایی
  جنسآلومینیومی
  ابعادقطر 11 سانتی متر
  ابعادارتفاع 36 سانتی متر
  0.0 0
  نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *