جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  گیاه پول چینی

  گیاه پول چینی از جمله گیاهانی است که در موارد فنک شویی و جذب ثروت از آن استفاده می شود، در بسیاری از فرهنگ ها و رسوم کشور ها گیاه پول چینی و پاچیرا باعث تعادل در انرژی های محیطی و آسان شدن دریافت انرژی های مثبت می شود، علاوه بر این ها گیاه پول چینی گزینه خیلی آسان در عین حال گیاهی بسیار زیبا برای طراوت بخشیدن به محیط است ، پیشنهاد ما داشتن یک گلدان پول چینی در منزل است.
  شناسه کالا: BP103
  750,000 تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد
  تاریخ تحویل: 1 تا 2 روز

  به Pilea Peperomioides گیاه پول چینی یا گیاه پن کیک نیز می گویند. گیاه پول چینی ، گیاهی بسیار دوست داشتنی است و خانواده گزنه می باشد . اصالت و خواستگاه این گیاه کشور چین است و بسیاری از علاقمندان به گیاهان را مجذوب خود نموده است. گیاه پول چینی یک تصفیه کننده هوای عالی است علاوه بر این سرعت رشد و تکثیر این گیاه خیره کننده است.

  مراقبت از پول چینی


  گیاه پول چینی از دسته گیاهانی است که نیاز به مراقبت کمتری دارد و چالشی برای شاداب ماندن گیاه پیش روی شما نیست . هفته ای یک بار آبپاشی سطح برگ ها و دوهفته یک بار استفاده از مواد مغذی عالی کافی است تا گیاه شما خوشحال شود! 
  اگر می خواهید پول چینی شما تو پر شود کافی است ساقه های کناری گیاه را جدا کرده و در آب قرار دهید تا گیاه ریشه بزند، سپس با ایجاد حفره هایی در کنار همان گلدان بکارید تا گلدان شما تو پر شود، سرعت رشد و تکثیر این گیاه واقعا باعث شگفتی شما خواهد شد.

  نور


  نور غیر مستقیم آفتاب


  ویژگی


  تصفیه کننده هوا


  سمی بودن گیاه


  این گیاه غیر سمی است

  مشخصات محصول
  رنگ گلدانسفید
  جنس گلدانسرامیکی
  ابعاد حدودیارتفاع 20 سانتی متر
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *