جستجو
تماس با ما
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  خبرخوان

  مجله توسکالند

  نحوه پرورش گیاه بنفشه آفریقایی
  نظر ها  (0) نحوه پرورش گیاه بنفشه آفریقایی
  پرورش گیاه بنفشه آفریقایی در آپارتمان بسیار کار ساده ای است. این گیاه را می توان در رده آن دسته از گیاهان زیبا و با گلبرگ های جذاب قرار داد که در راسته نعناسانان و تیره جسنریان خود را معرفی می کند. علاوه بر آپارتمان شما درون باغچه هم می توانید از این گیاه فوق العاده برای پرورش استفاده کنید. ما در ادامه شما را نحوه پرورش این گیاه خارق‌العاده بیشتر آشنا می کنیم.
  پرورش گیاه شامادورا در خانه
  نظر ها  (0) پرورش گیاه شامادورا در خانه
  هر چه قدر درباره زندگی شهری و تاثیراتی که بر روح و روان شهروندان بگوییم کم گفتیم. اما راه هایی زیادی وجود دارند تا از زندگی ماشینی و آپارتمانی خود لذت ببریم. یکی از بهترین راه ها برای تنوع بخشیدن و دریافت ارامش پرورش گیاه شامادورا و سایر گیاهان در خانه ها می باشد . پرورش چنینی گیاهی باعث می شود که بخش کوچکی از طبیعت را به خانه خودمان بیاوریم و فضایی زیبا و شاد را ایجاد کنیم. در این مطلب می خواهیم درباره پرورش گیاه شامادورا در خانه صحبت کنیم.
  نکات مهم برای پرورش نخل ماداگاسکار در منزل
  نظر ها  (0) نکات مهم برای پرورش نخل ماداگاسکار در منزل
  نخل ماداگاسکار با آن که از خانواده کاکتوس ها نمی باشد اما نوعی کاکتوس نام گذاری شده است و فتوسنتز را از طریق ساقه هایش انجام میدهد ، نخل ماداگاسکار گیاهی گلدار است و به جزیره ماداگاسکار در آفریقا تعلق دارد ، گیاه نخل ماداگاسکار گیاهی است بسیار مقاوم در برابر تغییر شرایط و زمانی شما متوجه سلامت و خوب بودن حال این گیاهدمیشوید که جوانه های گل را میان برگ های این گیاه مشاهده کنید به طور کلی به دلیل مقاوم بودن این گیاه توصیه میشود از این گیاه در منزل خود نگه داری کنید چرا که نگهداری و پرورش نخل ماداگاسکار از گونه های دیگر بسیار راحت تر و آسان تر است .
  همه چیز درباره گیاه سینگونیوم مینیاتوری
  نظر ها  (0) همه چیز درباره گیاه سینگونیوم مینیاتوری
  در رابطه با گیاهان آپارتمانی و پرورش آن نیز بسیار شنیده اید. یکی از گیاهانی که از نظر نگهداری و پرورش برای خانواده ها بسیار ساده است گیاه سینگونیوم مینیاتوری است. این گیاه عاق سایه است و برگهایش به صورت رگه دار کرم با پس زمینه سبز و سفید و.. رشد می کنند. امروز قصد داریم تا درباره گیاه سینگونیم و موضوعات مرتبط با آن بیشتر صحبت کنیم.
  نحوه پرورش گیاه کاکتوس
  نظر ها  (0) نحوه پرورش گیاه کاکتوس
  پرورش گیاه کاکتوس به خاطر رسیدگی و مراقبت بسیار کم امروزه مورد توجه قرار گرفته است. کاکتوس دارای گونه های مختلف و زیادی است، به همین دلیل شما می توانید از متنوع ترین انواع این گیاه استفاده کنید. کاکتوس از جمله گیاهانی است که در تصفیه هوا نقش مؤثری را بر عهده دارد. کاکتوس با نام علمی Cactaceae از خانواده Caryophllales است. این گیاه دارای ساقه ای کلفت است که به صورت علفی و یا چوبی مشاهده می شوند و در ایران گونه های گوشتی و تیغدار کاکتوس بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
  همه چیز درباره گیاه برگ انجیری مینیاتوری
  نظر ها  (0) همه چیز درباره گیاه برگ انجیری مینیاتوری
  یکی از محبوبیت ترین گیاهان دنیا در میان مردم گیاه برگ انجیری مینیاتوری با شکل خاص می باشد. برگ انجیری مینیاتوری یک گیاه بسیار مقاوم است که این قدرت را دارد تا خود را با تغییرات آب و هوایی نیز به دهد از جمله ویژگی هایی که باعث محبوبیت بالای این دنیا شده این است که نگهداری از این یا کار بسیار آسانی است یعنی برای رسیدگی به آن کار زیاد سختی در پیش نخواهید داشت گیاه برگ انجیری از جمله گیاهان برگ سبز است که بخاطر شکل خواص برگ هایش مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد امروز قصد داریم تا در رابطه با این گیاه و موضوعات مرتبط با آن صحبت کنیم.
  نکات مهم پرورش گیاه بنجامین ابلق در خانه
  نظر ها  (0) نکات مهم پرورش گیاه بنجامین ابلق در خانه
  نگهداری و پرورش گیاه بنجامین ابلق در خانه نکاتی دارد که باید قبل از اقدام به پرورش این گیاه بخوانید و با الزامات و سبک زندگی این گیاه آشنا شوید. با آگاهی از آفات و بیماری‌ها و راه‌های پیشگیری از این گونه بیماری‌ها می‌توانید گیاهی تازه و زیبایی را در آپارتمان یا خانه خود پرورش دهید.
  پرورش گیاه مارانتا در خانه
  نظر ها  (0) پرورش گیاه مارانتا در خانه
  مارانتا گیاهی است که به خاطر برگ های زیبایی که دارد، بسیار پرطرفدار است و افراد زیادی علاقه مند پرورش گیاه مارانتا در خانه هستند. نگهداری این گیاه در خانه مستلزم رعایت چند نکته است تا شادابی آن به طور کامل حفظ شود. در ادامه به بررسی مهم ترین آن ها می پردازیم.
  نگهداری و پرورش گیاه فیکوس ساده در خانه
  نظر ها  (0) نگهداری و پرورش گیاه فیکوس ساده در خانه
  پرورش گیاه فیکوس ساده دارای نکات ساده اما مهم است. گیاهان فیکوس در خانواده گیاهان مورآسه یا انجیریان قرار می‌گیرند و محل زندگی آنها در نواحی استوایی آمریکا یا آسیا است. گیاهان فیکوس برگ‌های بزرگ و زیبایی دارند که در هر گونه از آنها برگ‌ها اندازه‌های مختلفی دارند. فیکوس‌ها گونه‌های زیادی دارند که ما در این مقاله سعی داریم شما را با یک گونه از آنها که به فیکوس ساده معروف است آشنا کنیم.
  گیاه فلودندرون
  نظر ها  (0) گیاه فلودندرون
  گیاه فلودندرون نوعی گیاه آپارتمانی تصفیه کننده هوا است که می تواند محیط خانه را شاداب کند و سبزی به ارمغان بیاورد و یکی از گیاهان سبز با فنگ شویی خوب می باشد. در طبیعت، این گیاه می تواند یک گونه شبه درختی متراکم باشد، اما در محیط بسته از چنین قدرت رشدی برخوردار نیست. در حال حاضر، گونه های پیوندی با راحتی گونه های خودسر همراه با قدرت و سهولت رشد گونه های آویزان، پرورش می یابند.