جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  خبرخوان

  مجله توسکالند

  نکات مهم پرورش گیاه بنجامین ابلق در خانه
  نظر ها  (0) نکات مهم پرورش گیاه بنجامین ابلق در خانه
  نگهداری و پرورش گیاه بنجامین ابلق در خانه نکاتی دارد که باید قبل از اقدام به پرورش این گیاه بخوانید و با الزامات و سبک زندگی این گیاه آشنا شوید. با آگاهی از آفات و بیماری‌ها و راه‌های پیشگیری از این گونه بیماری‌ها می‌توانید گیاهی تازه و زیبایی را در آپارتمان یا خانه خود پرورش دهید.
  پرورش گیاه مارانتا در خانه
  نظر ها  (0) پرورش گیاه مارانتا در خانه
  مارانتا گیاهی است که به خاطر برگ های زیبایی که دارد، بسیار پرطرفدار است و افراد زیادی علاقه مند پرورش گیاه مارانتا در خانه هستند. نگهداری این گیاه در خانه مستلزم رعایت چند نکته است تا شادابی آن به طور کامل حفظ شود. در ادامه به بررسی مهم ترین آن ها می پردازیم.
  نگهداری و پرورش گیاه فیکوس ساده در خانه
  نظر ها  (0) نگهداری و پرورش گیاه فیکوس ساده در خانه
  پرورش گیاه فیکوس ساده دارای نکات ساده اما مهم است. گیاهان فیکوس در خانواده گیاهان مورآسه یا انجیریان قرار می‌گیرند و محل زندگی آنها در نواحی استوایی آمریکا یا آسیا است. گیاهان فیکوس برگ‌های بزرگ و زیبایی دارند که در هر گونه از آنها برگ‌ها اندازه‌های مختلفی دارند. فیکوس‌ها گونه‌های زیادی دارند که ما در این مقاله سعی داریم شما را با یک گونه از آنها که به فیکوس ساده معروف است آشنا کنیم.
  گیاه فلودندرون
  نظر ها  (0) گیاه فلودندرون
  گیاه فلودندرون نوعی گیاه آپارتمانی تصفیه کننده هوا است که می تواند محیط خانه را شاداب کند و سبزی به ارمغان بیاورد و یکی از گیاهان سبز با فنگ شویی خوب می باشد. در طبیعت، این گیاه می تواند یک گونه شبه درختی متراکم باشد، اما در محیط بسته از چنین قدرت رشدی برخوردار نیست. در حال حاضر، گونه های پیوندی با راحتی گونه های خودسر همراه با قدرت و سهولت رشد گونه های آویزان، پرورش می یابند.
  گیاه بنفشه آفریقایی
  نظر ها  (0) گیاه بنفشه آفریقایی
  گیاه بنفشه آفریقایی یکی از زیاترین گیاهانی است که می توانید تصور کنید. البته محبوبیت اصلی این محصول به نگهداری و رسیدگی آسان آن بر می گردد. رنگ هایی همچون زرشکی، صورتی، سفید، بنفش و ارغوانی رنگ های اصلی این گیاه بی نظیر هستند. این گیاه در گروه گیاهانی قرار گرفته است که می تواند یک رشد مستمر را در تمام طول روز در فصول گوناگون از خود به نمایش بگذارد.
  گیاه الورا
  نظر ها  (0) گیاه الورا
  گیاه الورا یک گیاه محبوب در خانواده ساکولنت ها است که می توان آن را در خانه پرورش داد. محبوبیت این گیاه عمدتاً به دلیل خواص دارویی آن است. البته نمی توان نوشیدنی های آلورا و مصرف خوراکی آنها را نادیده گرفت. با توجه به اینکه نگهداری آلورا در خانه میسر است و کار سختی نیست، این گیاه می تواند یک گیاه آپارتمانی عالی برای خانه شما و به عبارتی هم فال و هم تماشا باشد. با نگهدای این گیاه در خانه از زیبایی گیاه الورا لذت برده و از ویژگی های آن استفاده کنید. برای آموزش روش های نگهداری این گیاه پرطرفدار کافی است این مطلب را دنبال کنید.
  گیاه انترویم
  نظر ها  (0) گیاه انترویم
  حدود 800 نوع گیاه انترویم در مکزیک، ایالات متحده، آرژانتین و اروگوئه کشف شده است. دیگر نام های این گل، گل فلامینگو، گل جادویی یا زبان رنگ هستند. انترویم به دلیل گل‌های رنگارنگ و برگ‌های زینتی‌اش در بین مردم سراسر جهان محبوب است. گل های قرمز رنگ این گیاه براق و چرم مانند است و هر مخاطبی را به خود جذب می کند.
  گیاه سانسوریا شمشیری
  نظر ها  (0) گیاه سانسوریا شمشیری
  سانسوریا شمشیری یکی از فعال ترین گیاهان آپارتمانی و جزو سرسخت ترین گیاهان است و مقاومت در برابر نور کم باعث می شود در فضاهای کم نور خانه کاشته شود. گیاهی که هوای آلوده را به بهترین شکل ممکن تصفیه می کند و اکسیژن خالص را به محیط اطراف می رساند. به همین دلیل از این گیاه به ویژه سانسوریا ابلق برای تزئین بانک ها، ادارات و کارخانجات نیز استفاده می شود. نوع ابلق از این محصول وجود دارد که نسبت به سانسوریا ساده به نور بیشتری نیاز دارد. برای خرید سانسوریا ابلق می توانید از این سایت خرید کنید. در ادامه به نحوه نگهداری و آموزش تکثیر سانسوریا می پردازیم.
  گیاه اریکا
  نظر ها  (0) گیاه اریکا
  امروزه ظاهر اریکا آنقدر چشمگیر است که زندگی در خانه و محل کار عادی شده است. شاید این گیاه را با نخل کنتیا اشتباه بگیرید، اما باید گفت که این دو گیاه اندازه و تراکم برگ های متفاوتی دارند. نخل اریکا کوچکتر و ظریف تر از کنتیا است. همچنین در گیاه اریکا افزایش تراکم برگ ها بیشتر است.
  گیاه پاچیرا
  نظر ها  (0) گیاه پاچیرا
  گیاه پاچیرا که به درخت پول معروف می باشد یک گیاه زینتی است و از آنجایی که مردم به این گیاه اعتقاد دارند تصمیم گرفتیم در این مقاله نحوه نگهداری از این گیاه و نحوه تکثیر آن را به شما آموزش دهیم.